MILIONOVÁ MÁMA

19. června 2013

Moje nová úchylka.         V poslední době nemám moc času nakupovat. Co si budeme povídat, není to v poslední době, ale je to od té doby, co mám děti. Na internetu jsem objevila zoot.cz a jsem tam pečená vařená. Zjistila jsem, že tam najdu jak oblečení, tak boty i doplňky a jsem z toho nadšená. Závislácky sleduji nové kolekce i slevy téměř každý den. Samozřejmě si né vždy něco koupím, ale čekám, až tam bude nějaký ten pravý kus pro mne. Mám už svůj rituál :) . Uložím děti, naliju si sklenku vína a pokud právě není manžel doma, užívám si nakupování.

Z prvního nákupu jsem byla nadšená, kromě usměvavého personálu, krásně zařízené výdejny, jsem dostala sklenici vody i kávu.
 Nemusela jsem se zdržovat výběrem zboží, vše jsem měla už vybráno z internetu. Po rozbalení mého balíčku jsem si vyzkoušela všechny došlé kousky a zaplatila jen to co se mi opravdu líbilo. Za mně dávám obrovskou jedničku, upadá zdržování s výběrem, hledání správné velikosti, čekání na volnou kabinku i fronta před pokladnou.


A cože jsem si vlastně koupila? Pochlubím se někdy příště :)

Žádné komentáře:

Okomentovat