MILIONOVÁ MÁMA

10. července 2013

Asi mi hrábne! Mám auto v servisu...


          Skládám velkou poklonu  a klaním se až k zemi všem matkám, které zvládají přesuny s dětmi, ve velkých městech, bez aut. Ať už neřídíte dobrovolně nebo nedobrovolně, chtěla bych radu, jak to zvládáte. Po dvou dnech jsem vyřízená jako blázen. Ani nemluvím o tom, že naše lednička je dost prázdná. V tomto případě je prázdná slabé slovo.

           Včera jsem musela odevzdat naše auto do servisu a po delší době si vyzkoušela, jaké to je být bez něj. A za mne je to teda fakt síla... Né, že bych si jen vozila zadek, jezdím i "sockou", ale pokud se jedná o nákup, či přesun na nějakou aktivitu, volím ten nejrychlejší a nejjednodušší způsob - auto.

          Vyrazili jsme na koupálko, mladší dítě jsem nacpala do kočáru, starší si vzalo batoh s hračkami z poloviny pokojíčku a já nabalila obrovskou sportovní tašku, aby nám náhodou něco nechybělo. Už z dálky jsem viděla trolejbus. Jedno rukou tlačila kočár, druhou nesla tašku a nějakou třetí 15 kg Nelu. Na zastávku jsem doběhla zpocená jako blázen, nemluvě o naložení se do trolejbusu. Dvakrát jsme přestupovali, včetně ztráty pokladu (kamene z chodníku), kvůli kterému byla obrovská ležící scéna. Večer jsem přišla úplně hotová, zralá na spánek hned po Včelce Máje. Pro jistotu jsem ještě seřvala manžela, který za nic nemohl a měl toho za celý den taky dost. Ještě, že jsem bez auta jen krátkodobě, jinak bych byla už možná dávno vzteky rozvedená :). 

             Dneska jsem už vážně neměla sílu na další kolo. Protože máme Prýgl za rohem, pro neznalce Přehradu, pěkně jsme si užívali tam...

2 komentáře:

  1. Tak toto mě neskutečně rozsekalo :-D. I když věřím, že v tu chvíli to taková prča nebyla!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ještě, že už mám auto. :) I když do mne v pondělí naparkovala jedna paní. Málem jsem ho zas neměla. Naštěstí to odnesl jen bok...

      Vymazat