MILIONOVÁ MÁMA

30. července 2013

Jak jsem dostala ROCKOVOU náladu.

    Musím uznat, že jsem nebyla dost dlouho nikde "žít". V poslední době mi to začíná chybět. Pokud si dobře vzpomínám na naše dámské jízdy, tak to stálo za TO! Pěkně jsme se vytrsaly, pokochaly oko a taky se vykecaly z našich trápení a problémů. Že, dámy? :) Mně to většinou tančilo až po několika sklenkách vína, ale tančilo mi to pak o to víc. To zas teda jo! 
    Jsem stále kojící, zatím si můžu o protančených střevících nechat zdát. Zas na druhou stranu nemusím řešit, co si obléct. Ve flekatém triku od dětí, bych asi díru do světa neudělala. Co si budeme povídat o tom, že můj ročník už by tam nebyl asi jeden z nejmladších. Beztak bych neměla čas se pořádně vyfiknout, protože by se těsně před odchodem někdo vzbudil nebo začal brečet. Proto si naliju víno, pustím si ÓČKO a užívám si tu pravou atmosféru. Super je, že tam není hlavním hitem SKÁKAL PES PŘES OVES a člověk si může poslechnout i jiné žánry. Když jsem takhle v pyžamu pařila minule, viděla jsem parádní reklamu na stránky s bombovým oblečením pro děti. Našla jsem tu trička, body i tepláky. Vše je jen černé nebo bílé, prostě něco co jinde nekoupíte. Nápisy jako Dost piju nebo Tichá noc, to chceš moc nebo Pořád bydlím z matkou mě dostaly. Ještě dnes objednávám. Jo a až půjdeme pařit, slibuju, že to opět pořádně rozjedem!

www.littlerockstar.cz


www.littlerockstar.cz

www.littlerockstar.cz
7 komentářů:

 1. Tak to jsou hodně vtipný hadříky :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tedy, dělají to dvě paní. Každopádně měly super nápad :)

   Vymazat
 2. Nejvíc se mi líbí "pořád bydlím z matkou" :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Hadříky jsem koupila k Vánocům jako dárek pro ségry tři děti - každému prckovi něco. A musím říct, že krom vtipu je jejich předností i vysoká kvalita. Vřele doporučuji!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Všimla jsem si, že je něco podobného tady: www.rockbaby.cz Taky vtipné a za nízké ceny.

  OdpovědětVymazat
 5. Pořád bydlím S matkou... ach jo, pravopisné chyby na břiše...

  OdpovědětVymazat