MILIONOVÁ MÁMA

7. července 2013

Kde kupovat a nekupovat spodní prádlo?!
    Sehnat spodní prádlo na prsa velikost Pamely Anderson není žádná sranda a ani úplně levná záležitost. Urgentně jsem potřebovala podpordu, šmírovala a zjišťovala u všech kámošek, kde koupit něco ucházejícího, co nebude vypadat jako obrovský padák na mojí babičku.

     Kamarádka mi poradila spodní prádlo na Janské ulici v Brně. Ten den jsem neměla hlídání a vzala děti na nákup taky. Po otevření dveří jsem viděla "fuchtli" sedící za stolem. V obchodě nikdo nebyl a jediná její práce byla počítat mouchy na stropě. Tvářila se, že má vysokou obchodní a já tak maximálně základní popelářskou. Pomalu mě nepozdravila, vůbec se nesnažila zvednout svůj velice zaměstnaný  zadek, aby mi pomohla do obchodu s kočárkem. To jsem ještě rozdýchala. Dívala se na mne jako na nižší sociální skupinu, od které asi moc kšeft nečekala a bylo vidět, že děti jí vyloženě vadí. Co pak následovalo, nebudu ani podrobně popisovat. Slušně řečeno - byla děsně neochotná a když už to moje trpělivost nevydržela, požádala jsem ji o kontakt na paní vedoucí či majitelku, abych si mohla stěžovat. Z obchodu jsem vystřelila jako namydlený blesk. Nechtějte vědět, co za slova jsem venku použila, abych se trochu uklidnila. Jedno vím, do tohohle obchodu už se nikdy nevrátím a rozhodně ho nikomu nedoporučím.

    Další kamarádka mi poradila dámské prádlo Angel na Moravském náměstí vedle kina Scala. Po otevření dveří mě tam čekala usměvavá paní majitelka. Kolem krku měla krejčovský metr. A i když jsem jí řekla svou velikost, stejně mě přeměřila. Díky ní jsem zjistila, že nosím špatné číslo. 80%  žen prý nosí větší obvod než ve skutečnosti má. Valila jsem bulvy a slintala blahem nad výběrem (dokonce i v mojí velikosti). Kromě podprsenek pro Dolly Buster tu seženete překrásné kojící, mateřské prádlo, nádherné podprsenky pro malá a menší prsa, včetně sportovního prádla. Dokonce se tu prodává patentovaná podprsenka na malá prsa, která se při předklonu neodchlipuje (neprozradí svoje tajemství) a vytvoří z malých prsou prsa o něco větší s push-up efektem ( výrobce si to dal patentovat, je dole vyfocená a musím uznat, že vypadá úžasně ). Mimo třeba Anitu a další mají i holandskou značku Marlies Dekkers, kterou nosí spousta světových celebrit jako Lady Gaga, z našich třeba Lucie Bílá. Profesionalita, ochota i prostředí vás nadchne. Pokud nebudou mít vaší favoritku ve vaší velikosti, do týdne jí máte v obchodě. Bonus pro maminy - jsou tu  židle, kde můžete nakojit či posadit znavené děti.
Tohle je ta patentovaná podprsenka, paní majitelka mi ukázala na jakém principu to funguje.
Obrázek dole je záběr, právě na tu patentovanou část, která zaručí, že se při předklonu podprsenka neodchlípne.
3 komentáře:

 1. Jani, ještě doporučuju obchod paní Metodějky Stokláskové, též ráj - a že vím, o čem mluvíš :D :D Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. Pekny den Jani,
  ja rada chodim k Madam podprsence na Hybesku, ale je pravda ze se tam nesmi jit treba po vyplate ☺ Maji i eshop...
  Mejte se pekne,
  Janina

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkný den,
  děkuji za tip. Já miluju Marliesky, vždycky jsem si pro ně chodila do Dolly v Praze, ale nedávno jsem se přestěhovala do Brna a ještě to tu tolik neznám, takže jsem vděčná za jakýkoli podprsenkový článek, kde se píše o osobních zkušenostech s brněnskými prodejnami. Tuto prodejnu určitě vyzkouším! K.

  OdpovědětVymazat