MILIONOVÁ MÁMA

21. července 2013

Letní cestování s nejlepší svíčkovou na světě!

     V sobotu jsme vytáhli paty z města a vyrazili na výlet do přírody. Po další probděné noci, jsem sice byla úplně vyfluslá a viděla bych se nejraději v posteli. Na konec jsem byla ráda, že jsme jeli - stálo to za to. Ráda předám jako typ na prázdninový výlet dál.


     Mohelnská hadcová step z Brna přes Mohelno směr Hrotovice.  Vůbec by mě nenapadlo, že se tam něco takového skrývá. Parádní procházka pro celou rodinu. Pokud to máte stejně jako my, tak procházka pro rodiče :). Menší dítě se neslo v batohu a starší střídavě "na koníku" a "na zádech". Takže výsledkem celé procházky jsou vyřízení rodiče.    Na druhou stranu nám o to víc chutnal oběd v místní hospůdce. Kde jsme vychvalovali až do nebes výbornou kuchyni, příjemnou obsluhu i zázemí pro děti. Jakékoliv jídlo udělají v porci pro malé hladovce a musím uznat, že tak dobrou "svíčkajdu" jsem dlouho nejedla. Bohužel jsem ji nestihla vyfotit, než jsem se vzpamatovala a vytáhla foťák, už byla pryč. Nela, která maso běžně nechce ho zblajzla jako malinu a ještě vylízala talíř s omáčkou :). Jinak já měla kuřecí prsa v bramboráku a to bylo taky výborný.
    V klidu jsme si pak dali ještě kafe (luxusní Vídeňskou kávu s PRAVOU šlehačkou) a zregenerovali bolavé nohy, protože o děti bylo postaráno na dvoře. Zlily se zavlažovačem trávy, kochaly se dřevěnou historickou pračkou, kde neprala ani naše prababička. Klouzačka i domeček pro děti je vzhledem k přítomnosti kočky nechala chladnými...Za mne palec nahoru!


1 komentář:

  1. Děkuji za tip na výlet. Třeba příští jaro nebo léto vyrazíme vaším směrem. Já přidávám své tipy na výlety
    hananadovolene.blogspot.cz/2013/09/vyletni-denik.html

    OdpovědětVymazat