MILIONOVÁ MÁMA

24. července 2013

Matky by měly mít na kabelky zbrojní pas!

    Jednou za čas mě napadne udělat nějakou kravinu. Co jednou za čas, dost často. Tak jsem se rozhodla, že si zvážím kabelku. Nějak se mi to nezdálo, pokud jsem kabelku hodila na rameno, byla jsem vyfluslá jako blázen s jazykem až na vestě. Ještě aby né, moje kabelka váží 3,5 kg. Nekecám! Vážně, nosím  na rameni váhu svojí dcery, když se narodila. Jsme my matky normální? No jasně, že jsme. Pokud tam máme narvat výbavu pro děti a ještě nějakou pro sebe, tak ono se to napočítá. Jedno pití, druhé pití, svačina, plíny, deodorant, hřeben, ubrousky... A to tam ještě nemám pití pro sebe. Má to i svoji výhodu, pokud by mě někdo přepadl, tak ho tou taškou přetáhnu a je klid nebo po něm. Dostat 3,5 kg taškou by jsem asi nechtěla. Jinak jsem pro vás svou standardní výbavičku vyfotila, tato je "jen 2,5 kg", ale i tak by stálo za to, v případě sebeobrany, s ní někoho fláknout.


Co v kabelce stojí za zmínku:
Hřeben - Nela se nerada češe a mně krepatí vlasy, úžasná vychytávka Tanlge Teezer. Netahá, krásně všechno rozčeše, jak mokré tak suché vlasy. Na krasa.cz jsem ho vyhrabala za 250 Kč, což je super cena.
Ubrousky - doma děti umývám a ubrousky střídám, používám i jiné značky. Ale pokud někam jdeme, nosím v kabelce jedině tyhle Bioderma. V porovnání s jinými, jsou nejvíc ze všech mokré (všechno s tím jde krásně dolů) a mají velmi pevný materiál, takže se nestane, že by se vám v půlce čištění roztrhly.
Antiperspirant - používám Sensibio Antitranspirant roll-on také od Biodermy. Vyzkoušela jsem toho už mraky, ale sliby chyby. Konečně něco funguje i na mne a člověk pak prostě nesmrdí.
Mast na zadek - v kabelce nosím krém Welada, vyhovuje mi velikost balení. Ale doma střídám Rybylku, ABCDerm change i Sudokrém.

    Z čehož vyplývá, že matky musí mít kabelku pořádný držák, aby jim nerupla než odejdou z domu. Dlouho jsem si žádnou kabelku nekoupila. Tahle je moje nová, po opravdu delší době, vyhrabala jsem ji při zootích nákupech. Super je i na cesty, dá se z ní totiž odepnout malá přední kapsička a máte malou samostatnou kabelku. Mají ji i v černém a pokud by ji tam někdo hledal, hledejte pod Gionni. Dole dávám fotku kabelky z venku. I s dětmi si člověk může připadat jako lady matka. Pokud se se nestihnete namalovat, sotva si vyčistíte zuby a učešete vrabčáka hřebenem, tak to uhrajete alespoň na kabelku. Jinak tohle se i v poslední době stává dost často. Kabelka je koženková, ale vypadá jako kožená. Podle mého testu, vydrží opravdu velkou zátěž. Přidávám i foto ať můžete posoudit. Hodí se nejen pro maminy, pojme toho plno :). Koupila jsem si jí už před měsícem, ale dívala jsem se na stránky a stále ji mají.

Kabelka Gionni (zoot.cz)

    Jó a s tou kabelkou bacha, nekupujte si ji všichni, ať pak nejsme jako dvojčata! Jinak teď jsou všude samé slevy, v OC Nový Smíchov jsem ulovila perfektní sandály v ALDO. Všechny letní botky se tam pohybují cenově kolem 390 Kč. Ještě mají velký výběr typů i velikostí, nízké i kotníkové. Pokud se dostanete do Prahy, tak tam valte. Za tu cenu se to prostě vyplatí a na tohle i příští léto máte vystaráno. Jó a až to budete číst, já už tu možná nebudu. Pokud si to totiž přečte můj manžel, tak mě zabije, že mám další boty. Už včera mi dal čočku, že jsem zabrala většinu poliček a on už si opravdu nemá dát kam boty ani tenisový rakety.

1 komentář:

  1. Jé, nakonec sis ten tangle teezer koupila. A máš skvělou barvu! :)
    A Bioderma ubrousky jsou jednoznačně bezkonkurenční, lepší jsem neměla. :)
    Jo a abych nezapomněla na to nejhlavnější, a to pochválit Ti kabelku! :) Moc se mi líbí.

    OdpovědětVymazat