MILIONOVÁ MÁMA

18. srpna 2013

Co s unavenýma očima!

    Možná taky záleží na tom, čí unavené oči jsou na mysli. Pokud se jedná o ty moje, tak s těma bych šla nejraději nejkratší cestou do sběrných surovin. Nejsem si jistá, co bych za ně dostala, protože takovýhle VOČI ještě neviděli. Mladší batolecí dítě, se totiž rozhodlo, že po prodělané nemoci odmítá jíst a bude si jen tak popíjet a ucucávat moje prso. No, není to zrovna troškař. Bude maximalista po mně. Ucucnout si 24x za noc asi není málo, ne? A to není noc stylu v 20h usnu a ve 12h budíček. Naše noc je od 22h do 5.30h. Takže výsledkem jsou vážně unavený a oteklý oči, který vám ani nebudu ukazovat. Zase na druhou stranu, je to super rada pro zarputilé dietářky. Pořiďte si dvě děti, z nichž alespoň jedno nebude spát a kila jdou dolů sama. Nikomu bych to ale nepřála, protože začínám být dost vyfluslá.
   Abych se ráno trochu nakopla, začínám vždy černým čajem s cukrem a citrónem (psala jsem o tom v Tohle vás zaručeně nakopne! ) a sytou snídaní. O víkendu dělal manžel vajíčka, mňam.


    Vyčistím si pleť a doodlíčím minizbytky řasenky, které jsem při večerní očistě pro únavu neviděla a pro urychlení to odflákla. Mám atopický ekzém a šíleně citlivou pleť. Musím dost přemýšlet, co na sebe natřu nebo naleju. Při špatné volbě mě čeká oteklý a zarudlý obličej, případně šupiny.  Díky mojí práci v Biodermě jsem se potkala se Sensibio H20. Na odlíčení výborná, jde s ní i voděodolná řasenka. A hlavně je i na citlivou pleť. Ať už mě život zavede kamkoliv, tahle voda se mnou nejspíš zůstane na pořád :). Pak namočím odličovací tampóny do ledového černého čaje (uvařím silný PIGY čaj večer a šoupnu do ledničky). Tampóny nechám tak 5 minut na očích. Budete se divit, jaké zázraky to umí. Oči nejsou tak oteklé a zarudlé, ale i ten pocit únavy z očí zmizí.


Jo a kdeže vezmu těch 5 minut? Nelče pustím krátkou pohádku na CD nebo DVD a Viky si nacucne svou ranní dávku živin. Aby jsem to se sebou ještě dlouho vydržela, užívám Femibion  2.

2 komentáře:

  1. Děkuju,narazit na váš blog právě dnes, považuji za zázrak! :D totálně vyčerpaná, s kruhama pod očima, že olympijský znak by se za ně nemusel stydět a poznáním, že opravdu netuším, co je vlastně za den... mi čtení vašich článků dodalo energie!!!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :)))). Moc díky, jsem za to ráda a jsem na tom totálně stejně!

      Vymazat