MILIONOVÁ MÁMA

13. srpna 2013

Ode dneška jsem líná jako veš!

    Při pohledu do ledničky, která zeje prázdnotou. Taky na hladové a mlsné krky i prosebný pohled manžela, zda vážně nebude k večeři něco jiného než nastrouhaná mrkev s jablkem. V tu chvíli je mi jasné, že nákup mě nemine. Manžel chodí večer, takže je to na mně. Oba potomky obléct, učesat, už zubatým vyčistit zuby. Přežít nejednu ležící scénu kvůli mouše, která jen tak letí kolem. Společně s hračkami z poloviny pokojíčku je nacpat do auta. V cíli je zase vyložit, nacvaknout autosedačku na podvozek, vytahat všechny hračky. Nákup, odpovídání na dva milióny. Pokud to nemám napsaný, tak většinou polovinu stejně nemám. No prostě klasika. Všichni "dětní" vědí o čem je řeč a bezdětní teď už taky :).
    Dlouho jsem chtěla vyzkoušet nákup online z Tesca. Obě děti byly nemocné, měla jsem ideální příležitost to vyzkoušet. A musím říct, že je to BOMBA. Od teď jsem vážně líná jako veš a na velký nákup potravin už mě nikdo nedostane ani heverem. Chyběly nám doma základní věci jako kojenecká voda, mouky, olej. Udělala jsem velký nákup. Všechno, co je těžký jako blázen. V jedné ruce běžně táhnu autosedačku a v druhé dvacet tašek. Představte si, že jsem se s tím netahala. Nákup mi vynesli až před dveře. Na místě jsem nákup zkontrolovala, pokud by se mi něco nezdálo (třeba ovoce, zelenina), bez problémů jsem to mohla vrátit. Na netu jsem si vybrala za stejné ceny jako v kamenném TESCU. Jako obrovské plus mi přijde i to, že nekoupíte dalších milion věcí, které vůbec nepotřebujete. Takže vlastně i ušetříte. Je možné vybrat si i čas doručení. Já vybrala poledne, to děti spí s jsme vždy doma. Doprava mě stála 69 Kč. Když si spočítám cestu do nějakého většího obchodu, odečtu čas i fronty u pultů i pokladen, jsem na tom tak na stejno. Pokud to chcete někdo zkusit tak na www.itesco.cz.

Ulítávám na smetanových jogurtech. Lehké formy u nás nefičí. Těch jsem si při svých hubnoucích období užila až až.
Při nákupu jsem objevila i toustový chleba se sníženým obsahem soli. 

2 komentáře:

  1. Taky valím online Tesco, je to vážně super služba!! Objednávám v noci v klídečku, abych na nic nezapomněla. Když chci ale také čerstvé pečivo musím si připlatit za dopravu v ranních hodinách...tak tak líná jako veš jít aspoň pro rohlíky :-)

    OdpovědětVymazat