MILIONOVÁ MÁMA

1. září 2013

Co na "vlka" i zapařenou prcinu.

    Ještě před třemi lety bych Vás klidně mohla pozvat na sbírku motýlů. Ale časy se mění. Od té doby, co mám děti, vás pozvu tak maximálně na sbírku krémů proti opruzeninám. Těch tu mám vážně požehnaně. Za tři roky mateřství se mi seznam protivlkových a protizapařeninových krémů poměrně rozrostl. Vyzkoušela jsem všechny možné od A až do Z. Příbalový leták i zkušenost mě naučila, že se dají použít i jinak. Které stálice v mé sbírce najdete vždycky?


SUDOCREM
    nepoužívám denně (pod každou plínu). Beru ho jako SOS krém. Opruzeniny hojí rychlostí blesku. Mažu ho hlavně na noc. Velmi dobře se roztírá. Na kůži udělá silnou vrstvu. Dobře vidíte, co přesně a kde jste namazali. Hodí se i na odřené koleno či spálení. Pokud máte doma "faldáčka", pod krk nebo mezi "špíčky" na stehnech je maximálně vyhovující. Cenově je nejvýhodnější velké balení (250g). Do kabelky to proto moc není. Ale tím, že není na každopřebalovací použití to ani neva.

SUDOCREM


RYBILKA
    krém na každoplínové použití. Pokud není žádný problém, jako prevence úplně stačí. Je trošičku tužší a je o něco horší ho rozetřít. Zase na druhou stranu tím, mi nikdy nevytekl do kabelky. Což už se mi  jiného stalo. Vyhovuje mi balení v tubě, schová se v kabelce i v kočárku. Pokud je ale zátěžové období, nemoc nebo rostou zuby, sáhnu po SOS krému.

Rybilka
     

    Po tomhle mazání jsou všechny prciny jak maliny :). Nebo vlastně ostružiny... :)

Žádné komentáře:

Okomentovat