MILIONOVÁ MÁMA

17. října 2013

Jak jsem si po obědě dala panáka.


    Mne švihne! Musím si dát panáka... Mrskla jsem do sebe domácí ořechovku, polkla a šíleně juchala. Ještě, že soused nebyl doma. Normálně na nás buší smetákem, že dupem. Tentokrát by fakt asi koštětem prorval strop a pak mě jím ještě zabil. Protože todle od nás ještě neslyšel. 


Tady taky juchám! Vyšplhala jsem se až na SVATOU HORU. Byla mi kosa jako blázen, bylo to po tmě a občas na mne vybaf velbloud. Šplhat v  narvaný bundě není hitparáda, ale ten východ slunce stojí za to.
Moje smrt a umlácení koštětem by byla děsná škoda! Nejen pro mne, ale i pro vás. Přišly by jste o fotky a zážitky z finálového večírku a já o nový super hadry na sebe. Moje skříň kručí hlady. Kdybych jí prosila, desetkrát řekla Otče náš a ještě ji celou umyla, stejně by na mne žádnej parádní model na vyhlašovací večírek nevyflusla. Vážně, znám ji. A to přeci nechcete, že ne? V kategorii Matka Roku ani Pošuk Roku mě nehledejte. Najdete mě v sloupci OBJEV ROKU, hlasovat můžete tu:


Moc díky, Miliónová Máma.


3 komentáře:

 1. Díky téhle skvělé soutěži, jsem tvůj senzační blog včera objevila a už jsem ho musela celý zhltnout :) nominaci si právem zasloužíš, skvěle se čteš ;-)
  Gleys is Here

  OdpovědětVymazat
 2. Objevila jsem tě až díky soutěži, ale hned jsem pro tebe hlasovala. Tvoje články mě baví!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc díky za hlasy i pochvalu :). Jana

  OdpovědětVymazat