MILIONOVÁ MÁMA

13. října 2013

Jak jsem políbila zakletého prince.


    Líbala jsem už leccos, ale žábu poprvé v ZOO v Jihlavě. Díky bohu se z ní princ nevyklubal. Taky co bych s ním doma dělala, že jo? Jednoho už mám a dva na jednou bych už asi fakt nedala.
     Nela miluje, asi jako většina dětí, všechny možný zvířata. Takže provádíme okružní jízdy po ČR. Postupně navštěvujeme různá ZOO a prostě všecko, kde něco žije. Do některých by nás snad vyšla líp permanentka. Momentálně je pro nás nejlepší právě ta v Jihlavě. Celá je na rovině, zvířata jsou celkem blízko u sebe a jejich výběr není vůbec špatný. Na zpestření i odpočinek jsou tam super hřiště i parádní prolízačky. Prostě mi to nedalo a musela jsem se taky sklouznout!


    Šlohla jsem manželovi zrcadlovku a učím se fotit. Chci to tu mít přeci vytuněný. Profík ze mne asi stejně nebude. Nejvíc se mi na tom líbí, jak cvaká spoušť. Tak cvakám a cvakám, někdy je to síla a někdy se mi docela zadaří. Manžel je ze mně hotovej, nejde mu do hlavy, proč pořád tak mačkám tu spoušť a nechápe mou zálibu v cvakání.  Nemůžu si ale pomoc, ten zvuk je vážně boží...

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá.
Teda jak co... :)


2 komentáře: