MILIONOVÁ MÁMA

16. října 2013

Jsem už asi velká holka. Mám odvahu na velký věci!


Tahkle standardně nevypadám!
Jedno pracovní focení s líčením od vizážistky Natálie Lackovičové. 
    S tím, že mluvím jako kulomet - dóóóst rychle, jsem se už asi smířila. S tím, že jsem vdaná matka dvou dětí, taky. Ale s tím, že se nestíhám v rámci možností upravit, tak s tím se nesmířím nikdy. Někdy jsem ráda, že se vůbec učešu a nejdu doprovodit Nelu do školky s vrabcem na hlavě. Nejsem v tom sama, ne? To, že nebudu vždycky za dámu jsem pochopila, když přišel na svět Viky. Jsem žena činu, jen tak se nevzdávám. Hledala jsem náhradní řešení. Prostě něco, jak vypadat o něco líp za minimum času. A našla jsem ho...          Sice mluvím jako z rychlíku, ale v něčem umím být celkem brzda. Rok a půl mi trvalo než jsem se odhodlala koupit si výraznou rtěnku. Síla, co? Nechápu, proč jsem tak dlouho čekala, protože je to parádní zlepšovák. Pokud jsem vyflusnutá, po probděné noci a nestíhám se zkulturnit, fláknu na sebe jen krém, v lepším případě i pudr a tvářenku. Rtěnka udělá zázrak, teda asi. Protože pak se mně všichni neptají, zda nejsem nemocná nebo jestli jsem brečela. Jak se má pusa namalovat a jakou barvu vybrat, tu psát nebudu. Sama to pořádně nevím a ani neumím. Mažu podle obrysů, co to dá. Stačí sebrat odvahu, jednou na sebe nějakou vhodnou výraznou barvu napatlat a je to. Tu svou bych už nedala. Byla to láska na první pohled a ani mě moc nestála. Ovšem přijít na to, jak se otvírá byla při prvním použití docela fuška :).

Moje Dermacolka v přímém přenosu, barva 06.

Nosíte výrazné rtěnky?

10 komentářů:

 1. Rtěnky jsem tedy moc nenosila, ty co jsem měla doma byly darované, takže né vždy odstín, co bych uvítala... až teď jim postupně začínám propadat a snažím se odhodlat k nějaké hodné výrazné matné rudé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudou bych taky chtěla, ale je mraky odstínů, takže nevím jakou :)

   Vymazat
 2. Kouzlo výrazné červené rtěnky jsem objevila teprve nedávno a je fakt, že dělá divy! :-) Jen se přiznám, že nemám dost odvahy, nosit ji běžně...ale třeba ji jednou seberu:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Nosím je moc ráda, ale protože jsem žlutozubka, nesmím se s nima smát! :)))

  OdpovědětVymazat
 4. Tahle Dermacol rtěnka nemá chybu. Dlouho jsem váhala, až jsem si nakonec vybrala celkem nevýraznou 02. Ale co se výrazných rtěnek týče, tak nosím většinou ty. Držím se toho, že buď výrazné oči a nebo rty. A protože mám pocit, že mám vždy každé oko trochu jinak nalíčené, vsázím na rty. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemá, ale měli by dávat návod pro blbce, jak ji otevřít. Docela mi to trvalo :). Pa Evi :)

   Vymazat
 5. K pětedvacátinám jsem si koupila první rudou rtěnku od Chanelu - znak luxusu a dospělosti. Nosím jí moc ráda, krásně rozzáří obličej. Nebo aspoň odvede pozornost od nedostatků. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak mám další typ pro Ježicha k Vánocům :)

   Vymazat