MILIONOVÁ MÁMA

19. října 2013

Miluju čtvrtky a soboty! 
Todle už je celkem dávno. Asi tu taky vůbec nevím,
 co je za den, jen z úplně jiného důvodu než teď!
   Milovat se dají různý věci, kromě chipsů a Parmezánu, teď miluju i dva dny v týdnu. Teda mám ráda i ty ostatní, ale tydle o něco víc.
    Když jsem ještě byla tvor pracující na plný úvazek, milovala jsem pátky. Ještě teď vidím, jak jsem se ráno fintila u zrcadla s představou večerního mejdla či válečky u bedny.
    Ale časy se mění. Od doby, co jsem Miliónová Máma prostě miluju ČTVRTEK a SOBOTU. Teda pokud vůbec vim, co je za den. Jsem vám totiž klidně v pondělí schopná říct, že je pátek. A místo prvního třeba dvacátýho. Trochu mě zachraňuje, že Nela chodí v úterý a čtvrtek do školky. Orientuju se alespoň podle toho.
   Jak je to teda s to mou láskou ke dnům. Ve čtvrtek chodím na Pilates. Děsně mě totiž z těch dvou bolej záda. Nejenže mi to pomáhá, ale snažím se díky tomu chodit víc rovně. Taky víc myslím na zatahování pivase, co mám místo břišních svalů.
    Než jsem tohle cvičení zkusila, myslela jsem, že to bude nuda. Omyl, není! Maká se tam jako blázen a to tak, že mě druhej den bolí i ty svaly, co nemám. Po návratu jsou už obě děti vykoupané a po večeři. Čeká mě už jen uložení Vikouše. Takže pohoda. Co si budeme povídat, že jo? No a sobotu miluju proto, že bere manžel obě děti na celé odpoledne ven a já mám čas pro sebe. Zatím to takhle miluju 14 dnů. Ale doufám, že mi má velká láska vydrží už na FURT!
Když už jsem vytáhla ten Pravěk na fotce, přidávám na mrkačku několik dalších  z toho období:

Vítězný oblouk

Obří kolo, náměstí Concorde

Louvre
Jedna noční na závěr.

Asi všichni víte odkud to je, že jo? :)

6 komentářů:

 1. Při přečtení titulku jsem si říkala: "sakra proč?" A teď tě naprosto chápu!! :-D

  Zvu Vás na svou giveaway: KLIK

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky:) taky bych se tam jednou chtěla podívat:))

  OdpovědětVymazat
 3. Tvuj blog me naprosto bavi! Sice nejsem mama, ale mam naproste pochopeni! Vzdycky se u clanku nasmeju :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ráda Vás čtu - opravdu výborný a vtipný blog ! Paříž je má ♡, když jsem prožívala své druhé těhotenství, tak jsem se rozhodla, že než porodím splním si sen a na své narozeniny svou tajnou lásku konečně navštívím. Bylo jaro 2014 a bylo to skvělé, vůbec nevadilo, že to bylo bez alkoholu... prostě jsem si to užila :-) a jsem moc rada, že jsem to neodložila. Teď jsem máma na 1000% a relaxuji u Vaší tvorby, diky za tyhle siesty :-).

  OdpovědětVymazat