MILIONOVÁ MÁMA

16. listopadu 2013

Takovoudle díru jste ještě neviděli!

    Někdy si říkám, že musím mít v hlavě skutečnou díru. Jak jinak si mám vysvětlit, že si nemůžu vzpomenout na nějaký slovo nebo věc. Naposledy jsem si za boha nemohla vzpomenout na slovo JÁHLY. Takže asi jedinej důvod proč mám hlavu je, aby mi nepršelo do díry v krku. Zapomínám teď nějak často, takže už mi z TÝ mateřský fakticky hráblo. Navrhla bych vytvořit speciální školu pro matky jako já. Chodilo by se tam vzdělat a doplnit zpět všechny informace. No, budu jen doufat, že to takhle nemám sama. Protože být ve třídě a celý škole sama, by byla pěkná pruda. Hlavně nevím, kdo by mi radil při písemce až bych si zas nemohla na něco vzpomenout.     

Tady jsem asi 2 měsíce po porodu prvního dítěte.  Díra v hlavě byla ještě celkem malá - stačila mi pletená čepice.
Bohužel se postupně zvětšuje.
    Když u nás byla naposledy na návštěvě manželova mamka, šla si koupit klobouk. Společně s prodavačkou, mi narvaly na hlavu různý hučky. Asi jim bylo jasný, že mám v hlavě opravdickou díru. A chtěly ji zacpat před blížícím se sněhem. Jednu jsem si sice domů odnesla, ale nějak zvlášť mi to nepomohlo.

Tadle byla na zkoušku, ale nestačila!
Už mám dvě děti. Takže model speciálně pro mne.

                             


10 komentářů:

 1. U závěrečné fotky jsem se velice pobavila, skvělý smysl pro humor :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jestli nejsem spíš k pláči :)))

   Vymazat
  2. To určitě né, hlavně se u ztracených slov nesmí ztrácet i hlava :)

   Vymazat
 2. Díru v hlavě mám taky, jako každá matka...já dnes manželovi říkala, že jsem včera ztratila to bílé, no to co furt potřebuju, naštěstí můj 17 měsíční syn mě chápe a řekl:"haló" :-) takže jsem pak říkala no jo haló haló...manžel propukl v smích a ptal se zda myslím telefon....někdy mi připadá, že sem zralá na léčení :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Z vlastní zkušenosti tvrdím, že matka je diagnóza... :)

  OdpovědětVymazat
 4. mne by na mou diru v hlave pomohl jen beton..hezky pekne zabetonovat.

  OdpovědětVymazat
 5. jsem ráda, že jsem objevila tvuj blog... vykojený mozek neb díra v hlavě? chápu to dobře... :) já chodím trénovat malého a mou hlavu aby se díra zacelovala do acentrum.eu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že to mám tak daleko. Jsem z Moravy, ale pravidelné trénování by se dost hodilo :)

   Vymazat
 6. co ještě ráda doporučím je začínající blog mé slečny na hlídání http://fashionhaters.blogspot.cz/ - inspirovala se každodením problémem - maminky - ( kromě tedy těch jiných).

  OdpovědětVymazat