MILIONOVÁ MÁMA

3. listopadu 2013

Dopis pro Ježicha.

    Tendle dopis se mi klepe v kabelce už tak dva měsíce. Jenže uveřejnit vánoční přání koncem srpna mi přijde dost švihlý. Letos jsem hold v předstihu. Dárky pro jednotlivé členy rodiny dávno maskuju ve skříni. A to nemluvím o tom, že jsem už prolustrovala katalog Tescoma. Nutně jsem musela mít formičky na todle:

www.tescoma.cz
     O víkendu jsme byli u našich. V rámci tréninku focení jsem aktivně zvěčňovala celou rodinu. Během balení věci, oblíkání dětí a odpovídání na dotazy typu řízek s sebou nebo párek na cestu, jsem tam nechala foťák. Naši bydlí 120 km od nás, takže ho hned tak mít nebudu. Proto je na dopis ideální čas právě teď. Doufám, že až si ho Ježíšek přečte, tak se z toho nezhroutí nebo se nerozhodne k nám raději nejít. Snad bych ho případně nějak ukecala. Nela už má totiž svůj dopis pod polštářem. Před spaním ji musím pravidelně vyprávět, jak to bude všechno probíhat. Děsně se těší! Nejvíc potřebuje dostat tudle opici.

For Real Friends od Hasbro.
Nejlevnější ji mají na www.nejbaby.cz
    Viky sice ještě nemluví a nepíše. Ale kdyby to uměl, tak si tam stopro napíše doživotní prso, beztak ještě kdykoliv po ruce. A nic víc by snad ani nechtěl. No, uvidíme časem, třeba mě vyvede z omylu. Já mám přání několik, psát je tu všechny nebudu a ani nemůžu. Jsou přeci od toho, aby se přála a rozhodně se nemusí do puntíku splnit. 
    Když jsem se nedávno dívala na Sama doma, paní Olga Kolářová tam ukazovala nádhernou kabelku II Tutto. Byla to láska na první pohled. Snad by mě zbavila věčnýho hrabání a hledání v tašce. Má taky milión kapsiček, takže bych v ní jistě neměla bordel. Jinak o mojí současné kabelce si můžete přečíst tu.

www.mimmo.cz

    Taky by mi vůbec nevadilo užít si jen s manželem víkend někde o samotě. Šílená romantika by byla třeba v Římě, ale to už bych byla dost rozmlsaná. Klidně by stačilo svěřit děti babičkám, hodit záda a trochu se vyspat. O tom, jak se nejlíp hází záda, si zas můžete přečíst tu. No a na tydlety i další dárky by se hodil nějaký ten peníz. O sázení si zas můžete přečíst tu.

Tak se mějte a snad foťák brzy dorazí!
1 komentář:

  1. Doufám, že pak sepíšeš nějaký post o Vánocích, je hrozně pěkný jak se Nelka těší. :) Ježíšek určitě dorazí a všechna přání splní. :) Kabelka je moc pěkná.

    OdpovědětVymazat