MILIONOVÁ MÁMA

13. listopadu 2013

Matka roku!

    V úterý jsme si s manželem udělali výlet na otočku do Prahy. Né, nejsme blázni. Teda asi! Jeli jsme na vyhlašovací večírek BLOGERKY ROKU. Děti jsme svěřili naší náhradní babičce a odfičeli. Moc to nechápu, ale dítě který se na mne přicucává celou noc, najednou chrápalo až do 1h. Takže prakticky do doby, než jsem byli zpět. Asi bych měla vytáhnout paty z domu častěji. Ať se trochu vyspí. Takže holky, bude mejdlo a vyhlásíme tam soutěž MATKA ROKU?! Když se někdy vidím, co se mi povede, tak by mě moje děti i manžel stopro nominovali do finálové TOP 10.
     Na vyhlašovací večer jsme dorazili na poslední chvilku, na D1 se opět někdo pokoušel parkovat. Na víc s pořazanýma nohama, ze předu i ze zadu. Na poslední chvíli jsem si je totiž holila.  V kategorii Objev Roku jsem sice nevyhrála, ale druhý místo je taky dobrý, ne? Moc VÁM všem obrovské díky za HLASY a za to, že čtete zápisky z mého mateřského života! 

Tak na VAŠE...
Jaro Smejkal. Jeden z mála zpěváků, který na večírku na živo uměl zpívat.
A to zpěvu zrovna moc nerozumím.
Po vyhlášení byl připraven raut, zaujal zejména hladové matky.
                                      Mrkněte se do diářů a kalendářů. Musíme se domluvit, kdy vyrazíme?!

    Jako bonus přidávám link na písničku, která byla složená speciálně k příležitosti Blogerky Roku.
                                                                 Kdo mě tam najde? :)

P.S.: Dneska začínají Nákupy s Maminkou a trvají jen do neděle. V listopadové Mamince jsou kupóny na slevy. Já jsem si tam vybrala kupón  do F&F. Vyrazím pro obléčo na Neldu i Vikouše. S kupónem je sleva 30%. A to už je celkem dobrý. Urvat si můžete taky slevu na obléčo od Little Rock Star, o které jste tu mohli soutěžit. Jak jsem zjistila, firem a obchodů je zařazeno mraky. Vánoce se blíží, tak si tam třeba taky něco vyberete.http://nakupysmaminkou.maminka.cz/obchody/                       

4 komentáře: