MILIONOVÁ MÁMA

4. listopadu 2013

Příprava na vánoční dárky.

    Včera jsem tu uveřejnila náš Dopis pro Ježicha. Tak si říkám, proč bych vám dneska pro změnu nepráskla kus dárku, který  chystám já pro členy rodiny. Ještě jsem si totiž nedofičela pro ten zapomenutý foťák. Nic jinýho mi tím pádem ani nezbývá, že jo?!
     Minulý týden jsme si objednali možná poslední podzimní sluníčko a užili si focení v parku. Pokud sledujete můj fb, tak už to víte. A pokud ne, právě se to dozvíte... Ze začátku to vypadalo, že snad fotky ani nebudou. Naše děti jsou vážně tvrdý brouci. Paní fotografka je úžasná, osobně i profesionálně. S dětma to umí a dokázala je parádně přesvědčit. Pomohla i malá svačinka. Takže podklady na vánoční překvapení jsou hotovy. No až takový překvapení to nebude, brouzdá tady totiž polovina rodiny. Tak tu alespoň neprásknu na co to bude. To co chystám, čekat stopro nebudou. Pokud jste z Brna a okolí, z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit.

2 komentáře:

  1. Pravda, také bych mohla zveřejnit dopis pro Ježíška, který dcera psala už někdy v létě, třeba by se našel někdo, kdo by mi poradil, jak jí ta přání splnit (např. ať existují šmoulové a ať existuje celý klub Winx). Ale prý to ještě změní... jedno z těch nových, o kterých mluvila, se týkal toho, že by se také chtěla stát mořskou pannou. Obávám se, že jsem si asi moc nepolepšila... :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Jsem novou čtenářkou:) jsem také maminka :)

    www.lucieglam.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat