MILIONOVÁ MÁMA

10. listopadu 2013

Téměř dokonalá antikoncepce.

   
Tadleta luxusní  buchtička mě čekala,
společně s kávou, na přívítání.
    Po delší době jsem jela na pracovní školení do Bratislavy. Chtěla jsem se vyfiknout a tvářit se, že takhle vypadám každý den. Jenže mi to trochu nevyšlo...
       Ráno budíček 5.15h, Viky je lepší než hodinky. Během balení věcí, přípravy snídaní, probíhalo oblíkání dětí. Taky jsem stihla vytřít podlahu, díky rozlitému čaji. Namalovat si jedno oko. Převléct polité dítě, namalovat si i to druhý. Ještěže mám jen dvě. Dál přebalit dítě, svlíknout noční košili a hodit na sebe něco ucházejícího. Jestli to bylo ucházející, nevím. Bylo to prostě první, co mi přišlo pod ruku. Pak znovu přebalení mladšího dítěte, Sudokrém mi končí na kalhotách. Není čas hledat jiný, rychlostí blesku rvu na děti boty, bundy a vyrážíme. Nakládám kočár do auta, kočár mám na kalhotách. Mrknu na hodinky, začínám se potit. Proti kolům na košili mi funguje jedině todle. Vykládám děti z auta, loučíme se a vyjíždím.
     Na školení jsem přijela o 30 minut později a v manželových ponožkách. Žádný svoje jsem prostě ráno nenašla. Snídani jsem taky nestihla. Před hlasitým kručením mě zachránilo připravené občerstvení. Skládám velký obdiv všem matkám, co chodí na čas. Já to prostě nezvládám!
       Po absolvování školení a zjištění, že vážně nejsem moudřejší o nic víc než před ním, nás čekal parádní oběd. Pikantní dýňová polévka i César salát jsem slupla jak malinu. Během jídla jsme, společně s kolegyní, dopřály kolegům přirozenou antikoncepci. Pokud chcete bezdětné nudit a dětné bavit, držte se několika základních pravidel.

Kolegyně nám názorně předváděla, jak učí svou dceru angličtinu.
 Mávala s dekorací na stole v restauraci tak vášnivě,
 až kytku urvala. Na bezdětné to fungovalo dokonale.

 Jak tedy kolegům dopřát téměř dokonalou a hlavně přirozenou antikoncepci:                    
1. Spojte své síly s minimálně jednou kolegyní, která už má děti a posaďte se ke stolu k bezdětným. Víc hlav přeci víc ví!
2. Ze začátku hovoru je důležité neztrácet čas a co nejrychleji navodit téma děti (zda spí, jí...). Výborně funguje větné spojení - My papáme a pod.
2. Nenápadně to směřujte k tématu porod. Barvitě popište jeho detaily. My srovnávaly císaře a klasický, včetně všech detailů. Taky nezapomeňte kolik kg je možné během těhotenství přibrat.
3. Dobré je upozornit i na únavu, nedostatek spánku a minimální čas na koníčky.
4. Pro milovníky útulných domovů, je nutné popsat rozmístění hraček všude  po bytě. Kdo má výtvarně zdatné děti i pomalované zdi či rozstříhané závěsy.
5. Upozorněte na občasné nečekané a hlavně bolestivé šlápnutí na odložený předmět na zemi.
6. Úbytek peněz v domácnosti pro materiálně zaměřené je nutností.
7. Jako bonus může každý přihrát polívčičku podle vlastních zkušeností.

    Když jsme dojedli, byla jedna kolegyně přesvědčená, že pro její budoucnost bude nejlepší, když bude mít místo dětí koně. Je vidět, že antikoncepční manuál stopro funguje. Odjížděla jsem přežraná jako blázen, sice unavená, ale zároveň odpočatá. Těšila jsem se na děti a uvědomila si, jaký poklad doma mám. A že mi vlastně ta únava, málo času i bordel v bytě nevadí!

2 komentáře:

  1. ježiš, tak nějak to poznávám:-),se mi ulevilo když jsem to četla:-),vypadá to všude stejně:-):-):-) bye bye eva

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Nechci být škodolibá, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama. :)))

      Vymazat