MILIONOVÁ MÁMA

11. prosince 2013

Fakt nemiluju chlapy v naleštěnejch autech!

    K napsání tohohle článku mě inspiroval MOC milej pán. Měl MOC pěkný velký auto, z kapes mu čuměly tisícovky a celkově se tvářil jako Mistr světa amoleta. Takovej ten druh, co nekouká napravo ani nalevo. Po setkání s ním, přemýšlíte zda si udělat Woodoo panenku, zabít jeho nebo raději sebe.
  Manžel potřeboval v neděli ještě dodělat nějaký krávoviny v práci, já chtěla péct cukroví. Ale po prošmejdění všech zásob jsem zjistila, že nám polovina surovin chybí. Stejně bylo hnusně, takže jsem ty dva narvala do oblečení, Nela si zas pobalila půl pokoje na cestu a já se v poslední minutě oblíkla. Tentokrát jsem nestihla ani pudr a řasenku. Už nacpat ty dva do sedaček mi někdy připadá jako nadlidský výkon. S vypětím všech sil a nervů jsme tam dojeli a nakoupili. Já šťastná jako blecha, že máme všechno a bez větších útrap. Čučím na auto. Pusa se mi otevřela tak, že jsem měla pomalu dolní čelist až na zemi. Ten milý pán, v tom parádním autě, zaparkoval asi dva centimetry od dveří. Na druhé straně měl kilometry místa, ale narve se až na mne. Asi neměl čas všimnout si, že na zadních sedadlech jsou DVĚ autosedačky!

    Na druhé straně taky moc místa nebylo. Nezbylo nic jinýho než vycouvat!  Jediný co mě asi příště zachrání, je polepit auto celý dokola samolepkou - Jezdí tu dítě a potřebuju ho taky bezpečně naložit!


    Stejně si myslím, že nejspíš takovýhle pány zrovna samolepky moc neberou. Mne už taky ne! Několik zkušeností s nima mám. Na předchozím autě jsme je měly. Když jsme ho prodávali, tak mě manžel málem zabil. Ta samolepka nešla téměř dolů a stejně si myslím, že mi ani nikdy nepomohla. Na šílené D1 ani běžné silnici, nikdo rozhodně nezpomalil. Podle mne, jestli je v autě Anička, Pepíček nebo jen Dítě v autě, ostatní řidiče a hlavně tyhle pány, zrovna moc nebere.

Co myslíte vy?


19 komentářů:

 1. Taky si myslím, že ty nálepky jsou k ničemu. Lidi jsou jednoduše bezohlední.
  Ten pán si přímo říkal o to, abys mu to pěkné auto odřela. :D

  OdpovědětVymazat
 2. zkus Z jako začátečník a takhle blízko by nikdo nezaparkoval :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlas, nálepky jsou na prd :-) A jak píše Ceady - jemné škrábnutí klíčkem na jeho autě by mi děsně ulevilo :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nela by mě pak beztak práskla ve školce. :)

   Vymazat
 4. Blbec, co dodat.. To znám, pro tyhle případy radši nejezdím nikdy sama, sem posera..

  OdpovědětVymazat
 5. Bohužel mám obdobné zkušenosti a když jsem měla děti malé ještě tyhle samolepky nebyly, nemyslím si, že někdo tak bezohledný vůbec kouká nalevo či vpravo natož aby si všimnul samolepky či dětských sedaček - to je prostě odrůda člověka - kretén. Bohužel nejčastěji jsem sprostá právě v autě za volantem, bo takových tu jezdí mraky...já bych si snad na něho počkala a to by viděl fúrii v akci :-)) -ale to zas chápu s malými mláďaty nejde - toš ty klíče !-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však ono se mu to beztak nějak vrátí! :) Taky nejvíc nadávám za volantem. Nejhorší je, že mám jedno dítě ve věku, co si pěkně pamatuje, právě to, co až tak nemusí :)

   Vymazat
 6. Tak to by mě taky vytočilo! Ty klíče jsi měla použít.

  OdpovědětVymazat
 7. já mám zkušenosti s olepenýma autama asi opačné. Jelikož trávím většinu času na silnici, mám odpozorováno, že paradoxně největší prasata na silnici jsou chlapy právě v autech s obdobnou nálepkou a s třepající se hlavičkou v autosedačce, která nestíhá vybírat obraty při tatínkových "bezpečných" a "promyšlených" manévrech. To je pak spíš parodie a k smíchu takto polepené auto:-))!!
  Lada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takovýmu tátovi snad lepší ratolest nesvěřit! :) Nebo ho posadit na sedadlo spolujezdce a nechat ho zažít jízdu "smrti" nebo si to prostě odřídit si to sama. :)

   Vymazat
 8. Zrovna nedávno jsem psala o samolepce "Dítě v autě" článek :) A právě se divím, že se nebojí aspoň o to svoje auto. Takovou postarší sedačku, která se při vyndávání otře o bok nějakýho nablýskanýho fára, to určitě bude bolet míň než černou metalízu, že. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je taky fakt! :) Mohla bych si pořídit jedno erární "vajíčko" do kufru a v případě potřeby bok někomu pěkně líznout. :)

   Vymazat
 9. Já na samolepky jako řidič kašlu, ať už ten druhej veze dítě, ožralýho kolegu z práce anebo jen sám sebe, snažím se ho nezabít :) Ale co jsem si všimla v Brně (jakože opravdu všimla na vlastní kůži), tak mnohem zajímavější než samolepky, je obyčejná pražská SPZetka :D Bohužel...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je smutný fakt! Užila a otestovala jsem si to taky na vlastní kůži. Několik let se služebním autem...

   Vymazat
 10. Tak to chce aspon nejakou peknou edici samolepek, ktera by se takovym panum dala na celni sklo nalepit pred odjezdem!!!:)

  OdpovědětVymazat