MILIONOVÁ MÁMA

8. prosince 2013

Soutěž o nejvtipnější šekovou knížku na světě!

     Vánoce se blíží, aby nám to čekání na JEŽICHA uteklo, musíme si udělat v průběhu prosince radost. Kdo soutěží rád a soutěží dobře, může tu dneska tři radůstky vyhrát.
     Já jsem si jednu radůstku už udělala. Koupila jsem si nový tepláky na Pilates, ve kterých vypadám jako magor. Trochu jsem totiž zapomněla, že nemám postavu jako z časáku a že na postavu typu jablko se fakticky sultánky nehodí. Už jsem v nich sice cvičit byla. Ale když se tam vidím v zrcadle, říkám si, jestli ty původní, co měly žmolky, nebyly lepší. 
     Zpět k soutěži. Vyhrát můžete tři Šekové knížky splněných přání od ZOOT. Prostě poukázky na VAŠE služby třeba pro partnera! Koupit i najít je můžete TADY.  Dají se sehnat ve verzi pro ženy i pro může. A nápad téhle knížky mi připadá prostě boží.

Výhry od zoot.cz. Mikuláše poskytla Nela.
    Jsem si stopro jistá, že u nás je Ježich manželovi přinese taky. Někdy jsem z té péče, přebalování a úklidu jako běsnící sopka těsně před výbuchem. Takže nejbližší, kdo to odnese, je manžel. Myslím, že poukázku typu Nebudu hysterická nebo Pojedu k našim sama, vyloženě ocení.Jak se zapojit do soutěže:
    Napište mi na email milionovamama@gmail.com nebo do komentářů sem pod článek, co za dárek si nejvíc ze všeho přejete. Všechno vytisknu a vylosnu tři výherkyně Šekové knížky splněných přání. Soutěžíme do 16.12., ať vám to stihnu včas odeslat.

Tak se držte! Miliónová Máma.21 komentářů:

 1. Se synem jsme psali Ježíškovi, on si napsal jako hlavní dárek o převalujícího se Chucka a já o kávovar Dolce Gusto. Kávy není nikdy dost, kor když ne člověk matkou :-) Uvidíme co Ježuch na to :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tou kávou je to pravda, asi bych si ho měla taky připsat. :)

   Vymazat
 2. Psala jsem si taky, chtěla bych jen obraz od Klimta - reprodukce by stačila:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Už jsem se na tuto šekovou knížku dívala a přijde mi to fakt vtipné - původně jsem tedy myslela, že si vyrobím svojí, ale jelikož moc nestíhám, budu možná ráda i za připravenou :) A co si nejvíc přeji? To, že si dám o Vánocích nohy nahoru a budu si tu atmosféru vychutnávat do posledního momentu a to ať pod tím stromem najdu cokoliv :)

  OdpovědětVymazat
 4. Přeju si abych nemusela vstávat každý 4 hodiny ke kotli a přikládat uhlí!!-- Na to musim našetřit 40 tis., aby mi předělali ten úžesnej kotel :-/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak snad to vyjde :) a nebo určitě časem...

   Vymazat
 5. Přeji si aby jsme byli všichni zdraví. Dcera se vdala a u zetě zjistili 3 měíce po svatbě rakovinu tlustého střeva. Vypadá to, že to dobře dopadne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že dokud člověk něco má, možná si neuvědomuje jakou to má hodnotu. O zdraví to určitě platí trojnásob. Držím moc palce. V rodině jsme to nedávno zažili taky. Jana.

   Vymazat
 6. Dagmar Havlická9. prosince 2013 8:41

  Já si jen přeji aby se v tomto státě vše v dobré obrátilo a nebyly nešťastné rodiny bez peněz, nezaměstnaní a smutné dětské oči v dětských domovech

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je krásné přání, kdyby pomohlo, že si to přejeme všichni...Co se státu a politiky týče, těch přání bych měla ještě i víc :)

   Vymazat
 7. My jsme si přáli hlavně zdraví pro celou rodinu a z těch méně skromných přání hlavně mobil, starý už dosluhuje :-D

  OdpovědětVymazat
 8. když bych brala něco materiálního, tak asi nějaké knihy:)

  OdpovědětVymazat
 9. K Vánocům si nejvíc přeju pohodové zkouškové období, které následuje v lednu :-D A z těch splnitelných věcí nějaké hadříky či vůni, jsem nenáročná :-) Hodil by se kompík, současný už je strašně pomalý, ale aspoň cvičím trpělivost... :-D

  OdpovědětVymazat
 10. Ja bych si prala zdravi pro celou rodinu a pohodove vanoce a bujareho silvestra ;) monikaves@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. Největší přání je zdraví mou maminku a mě udělá radost jakýkoliv dárek...:-)

  OdpovědětVymazat
 12. Dostat se na vysokou a nové hodinky by mě taky nezamrzely O:-)

  OdpovědětVymazat
 13. Přeju si přidat na letenku do Ameriky, abych mohla za přítelem:)

  vav.ran@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Přeji si asi nesplnitelné,ale je to zdraví.Co více si přát za nejkrásnější dárek,než zdraví a spokojenou rodinku.Všem přeji krásné a pohodové vánoce a celičký rok 2014

  OdpovědětVymazat