MILIONOVÁ MÁMA

21. prosince 2013

Šťastné a veselé! Snad budou!


    Podle mne platí, jaký si to uděláš, takový to máš! A co si neuděláš, to nemáš! No a já toho letos moc nemám. V týdnu jsme všichni marodili. Tam kde byl pořádek, je bordel. Co jsem si myslela, že udělám, až bude Nela ve školce, jsem nestihla, protože byla doma. Rozhodně se z toho nehroutím, prostě to nějak dopadne. 
    Odmítám ale stát kilometrový fronty v potravinách a táhnout se s tunama zásob na svátky. Letos jsem si to prostě usnadnila. Večer jsem sedla k počítači a po delší době využila online nákup. Mohli jste o něm číst tu. Bohužel tahle služba je jen pro inteligentní lidi a ne pro mne! Omylem jsem si totiž objednala 6 kg mrkve,  
2 kg petržele a 2 kg celeru. Nevšimla jsem si, že mám nastavený kila místo kusů. Když mi to přinesli, dostala jsem záchvat smíchu.


    Pokud mi Ježich nenadělí místo vysněnýho domu a kabelky, zoologickou zahradu nebo koně, jsem v pytli. A nejen já, ale celá rodina. Budeme odsouzení jíst po celé svátky, místo řízků a cukroví, jen samou mrkev, celer a petržel. Nevím, jestli jste už někdy jedli celerový řízky se salátem, já jo a  moc mi to nechutná. Tak se nechám překvapit a po nadílce vás budu informovat, jak to dopadlo.


Všem krásné svátky. Ať se vám splní všechno, co si přejete. A bacha na kosti v krku! 
Mějte se prostě fajn.
Jana.

P.S.: Díky, že čtete zážitky z mého mateřského života. Někdy si říkám, že to tu vůbec někdo může číst. Protože kdybyste viděli, za jakých to píšu podmínek, tak to snad raději nečtete. Momentálně mi jedno dítě skáče po zádech a druhý si zpívá. Takže moc klidu na to není. Ale jinak pohoda. :)

7 komentářů:

 1. :D:D Vypadá to, jako by jste měli veganské Vánoce! No tak ať Vám mrkvička chutná, a veselé Vánoce - což věřím, že podle toho co píšeš máš veselo pořád! :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj,
  1) hlásím, že časák dorazil,
  2) přeju pěkný svátky,
  3) sleduju a čtu všechno moc ráda, mám na to bloglovin,
  4) mrkev udělej dětem s jablkem, a ze zbytku udělej falešnou humrovku na Silvestra :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za hlášení, i návod, co s tunama zeleniny. Dneska máme ohlášenou návštěvu. Falešnou humrovku určitě zkusím. :)

   Vymazat
  2. Tak humrovka je luxusní, jen se po ní zaprášilo!

   Vymazat
 3. Taky se přidám s receptem, abych trochu pomohla se spotřebou: Vše nakrájet na hranolky, dát do trouby, osolit, pokapat olivovým olejem, péct - večer chroupat u televize místo chipsů. Je to mňamka! Šťastné, veselé a hlavně pohodové vánoce!!!

  OdpovědětVymazat