MILIONOVÁ MÁMA

4. prosince 2013

Znám další důvod, proč se stát matkou!

   Když jsem ještě byla člověk pracující na plný úvazek, vánoční trhy jsem moc nestíhala. Při cestě z práce jsem byla hotová nebo třeba vymrzlá. Chtěla jsem klid a teplou vanu. Představa narvaných trhů mě nelákala. 
   Jako máma se tam můžu vypravit hned ráno. Budíček máme po páté, takže jsme tam dnes stepovali v pohodě už v devět. Podotýkám, že mezi prvníma! Nela si dala 3x okružní jízdu v Polárním expresu. Téměř sama! Prubla jízdu v lokomotivě i ve všech vagónech. Taky jsme hodili dopis Ježichovi do schránky. Mám tam napsanou vytouženou kabelku a už asi po dvacátý barák. Jsem zvědavá, jestli mi ho konečně splní!

Fotila jsem mobilem. Zázraky od schránky nečekejte!
    Taky jsem nemusela stát frontu na svařáka. A hele, kdo si může dopřát k snídani Trdelník se svařákem? A né jedním? No, matka! Sice tam v těch devět budete zrmzlí až na kost. Ale jeden, dva svařáky a krev se vám v žilách rozproudí jako nic. Bohužel, pro zácpaře bohudík, krev nebude to jediné, co se vám po svařáku takhle brzo rozproudí. Ještěže je kousek mekáč, kam se dá odběhnout na WC. Jó a chce to teplý boty. Já je dnes neměla a nohy mi mrznou ještě teď. Parádní se mi zdají tydle:

zoot.cz
    Maji kožich. Moje nohy, rozprclý těhotenstvím, by si v nich beztak lebedily jako v peřině.  Zoot připravil před vánoci parádní vychytávky. Jsem z nich fakticky hotová. Třeba tudletu šekovou knížku. Soutěžit o tři tu můžete už v neděli!

              Máme se dobře, že jo? Kdo si může jen tak popíjet už od rána?!
Já bych fakt neměnila! Hlavně teď před Vánoci.7 komentářů:

 1. Záchody jsou v omeze a nebo plno toitoiek, ale to bych radši za 5kč do té omegy :) Jinak dneska jsem viděla ježíška kolem půl desáté vybírat ježíškovskou schránku a tedy nic moc. Čekala jsem že bude hezčí. Ale co, hlavně když splní, že? ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super, Omega mě ani nenapadla. Vím pro příště :).

   Vymazat
 2. Uz se taky tesim az budu moct popijet, tj. nekojit:) I kdyz pry se lehce pit muze, i kdyz se koji, tak ja nevim. Po dvacaty barak me fakt pobavil, ale zazraky se prece dejou, ne? Za sebe rikam, ze barak sice dobry, ale taky to ma obcas svoje mouchy (sekani zahrady, kazdodeni odhrabovani snehu apod.) . .....Hezky Vanoce. Petra

  OdpovědětVymazat
 3. Taky už se těším až nebudu kojit a dám si svařák. A hlavně se těším až malá povyroste a nebude pořád jen vřískat, takže s ní budu moct taky někam vyrazit. :) Jana

  OdpovědětVymazat
 4. Jo... a pak že je na mateřské nuda :-)))

  OdpovědětVymazat
 5. No tak ta sekova knizka je pecka! :) nebudu hystericka, pojedu k nasim sama...klasika proste :D

  OdpovědětVymazat