MILIONOVÁ MÁMA

21. ledna 2014

Bude někdy konec krav v Čechách?!

    
     Tak jsem se zas jednou nechala ukecat! Šli jsme s Viktorem od doktora a Nela nutně potřebovala zmrzlinu. Měla jí slíbenou, i když jsem se zařekla, že do tohohle podniku už nepáchnu, páchnout jsem tam prostě musela.
     Už u vchodu se mi chtělo udělat otočku a vystřelit ven. No, ale to jsem fakt nemohla. Nela na mne dělala smutný voči a tu zmrzku údajně nutně potřebovala. Valila je na mne tak obrovsky, že kdybych couvla, možná by jí vypadly. Bez kukadel by to asi vážně nepřežila. Čím by si pak každý ráno vybírala, co si hodit na sebe. Nejlíp v poslední minutě, těsně před odchodem, by nemohla měnit garderobu. Ověsit se děsně vkusnýma náramkama a pod šaty si narvat ještě sukni. Pak bych se nemohla rozčilovat a prudit ji každý ráno, ať pohne. Takže je jasný, že kromě očí, tu zmrzku prostě musela mít!
    Co bych pro ni neudělala, že jo! Devět měsíců jsem jí poskytla luxusní bydlení u mne zadara. Taky jsem jí porodila, nějaká cukrárna už je po tom všem brnkačka! S "úsměvem" nás v ní vítal "moc milý" personál. Respektive dvě slečny. Tvářily se tak, že na rozdíl od nich jsem nezvládla ani základku. Ony mají čtyři vejšky a jedna z nich si dělá dálkově doktorát. I přes to zabučet neuměly! Když jsem si chtěla objednat kafe, byla vidět ta ochota a chuť do práce. Nejdřív jsem si to braĺa osobně. Každýmu prostě nemusí být sympatická matka a dvě děti. Ale osobní to nebylo, chovaly se tak ke všem! Jen já byla snad jediná, který to vadilo. Zajímalo by mě, jestli těmhle lidem někdy dojde, že tam jsou oni pro mne a ne já pro ně! Můžu jedině doufat... Nela si to ale i tak užila a má vzkaz pro milovnice výrazných rtěnek! Malá inspirace na zítřejší líčení.

 Tak bacha, ať nepřetáhnete kontury!

10 komentářů:

 1. Poslední dobou mi příjde, že je to klasika v kde kterém "rádoby super" podniku... od té doby, co cvičím s maloškama, tak už chodím v Brně na dobroty jen do kavárny do patra nad tělocvičnu, ve které to cvičení je :-D ale je fakt, že zmrzlina tam není :-D

  OdpovědětVymazat
 2. P.s. od teď už jen kontury podle vzoru tvojí malé vyznavačky rtěnek

  OdpovědětVymazat
 3. Poslední dobou to dělám tak, že když na mě nejsou v podniku příjemní/trvá jim to, ani si neobjednám a jdu jinam.Třeba jim to někdy docvakne a začnou uvažovat. Já bych si taky nedovolila být nepříjemná na zákazníka, ať už je to sebevětší prudér.

  OdpovědětVymazat
 4. Jenom slyším o nepříjemným personálu a otvírá se mi kudla v kabelce, vrrr! Upřímně tě lituju. Doufám, že radost malé parádnice za to stála a Vikouš že je zdravej:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, radost byla samozřejmě obrovská, jak jinak u zmrzliny, že jo! :)) Vikouš byl na roční prohlídce, dneska slaví narozky. Ale je marod, tak bude mejdlo až jindy.

   Vymazat
 5. Ta maličká je fakt k sežrání :-D, inspirace na rtěnkování super!!!! Bohužel některé prodavačky jsou jen "podavačky" nicméně se přesně tváří jako minimálně docent chirurgie, to je vopruz, když někdo takhle kazí chuť.....ale hlavně, že si to malá užila :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Hello there! I live in Germany and I have been in Czech Republic... Found you through Bloggy Moms!

  OdpovědětVymazat
 7. Nebylo to v Brně v Komíně, cukrárna Aida?
  Občas tam zajdu a někdy mám stejné pocity ako ty.
  Opatrujte se a hlavně zdravé dětičky :-)

  OdpovědětVymazat