MILIONOVÁ MÁMA

14. ledna 2014

Jak se ze mne stala bloggerka!

    Začalo to nápadem blogu "ala švihlá matka". Taky o čem jinym by jsem mohla psát, módě nerozumím a vařit ještě taky moc neumím. Nějaký další nápady by tu byly, ale nejspíš bych to, s těma našema minilidma, nestíhala.
   V tu dobu jsem byla těhule, všechno mě rozbrečelo, rozesmálo a přišlo mil úžasný. Tak jsem do toho pustila "přímo a bezhlavě" a pro potřeby blogu si pořídila stylový fotky. Asi z toho důvodu mi leželi téměř rok v šuplíku! Blog se totiž narodil až na konci června 2013, dávno jsem nebyla těhule, Vikoušovi už bylo skoro půl roku.

Tyhle parádní fotky vyblejskla fotografka Markéta Strnadová. 
    Našlo se několik nadšenců, kteří se sem vrací a já jsem za to vážně moc ráda. Nějaká návštěvnost by tu tedy byla. Ale předpokládám, že mou rychlostí ze mne blogerka, s návštěvností tisíců za den, bude asi až tak v důchodu. Už pak nebude úplně aktuální psát o dětech, manželech a vaření. Zaměřím asi na luxusní nákupní tašky na kolečkách a třeba mě osloví firma, která vyrábí umělý klouby. No ještě mám spoustu času si rozmyslet, s kým spolupracovat a s kým ne, rozhodně totiž nebudu brát všechno! Klouby mě bolí už teď, takže ty asi vezmu. Ale abych vás nemátla, úplně boží je TENDLE blog. Klobouk dolů a obrovská inspirace.
    Jinak jsem celkem dobrá diagnosa, řechtám se vlastním článkům, zápasím s technikou a to není všechno! Nevím, jak to mají ostatní blogerky, ale když vyprcnu na svět nějakýho článkovýho nováčka, jsem děsně zvědavá, jestli se bude líbit. Asi tak tisíckrát čučím na statistiku i profil Miliónový Mámy na facebooku. Jásám u každýho LIKE, sdílení i dalšího komentáře pod článkem. Když se přidá nový čtenář nebo fanoušek, přináší mi to jakýsi pocit uspokojení a radosti. Je to taková zvláštní radost, možná trochu jako když se zamilujete a lítáte si v oblacích.


    Ale taky jsem si už ve slabý chvilce říkala, že se na blog vybodnu! Ale nevybodnu, děsně mě to baví a je to pro mě způsob odreagování a hlavně relaxace. Někdy mám totiž pocit, že mi z těch plín, praní i uklízení už v vážně švihlo. Když se můžu zasmát sama sobě, denním problémům i starostem, beru to pak nějak víc v pohodě. 

Přece se z toho nezblázníme, že jo!


14 komentářů:

 1. Mas recht, matko! Jsi bozi a urcite pokracuj dal. Vzdycky tu slzim smichy ! A fotky mas super !

  OdpovědětVymazat
 2. Jen pěkně pokračuj v blogování dál, tvůj blog je super a vždycky se u tvých článku zasměju, píšeš moc vtipně :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě těší. :) Já k Tobě zas chodím pro inspiraci, klidně bych s Tebou šla někdy na nákupy, můj šatník brečí hrůzou. :))))

   Vymazat
 3. Super fotky i tvé úvahy. Seš miliónová, i když seš trochu švihlá :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jj, máme tě rádi, běda, jak nebudeš pokračovat :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale budu, určitě. Je to jen takový časový zatmění :)

   Vymazat
 5. Moc ráda se sem chodím zasmát, takže prosím žádné končení :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem moc ráda, že Tě blogování baví a doufám, že bude až do toho důchodu a pak budu koukat na fotky šik důchodkyně !-D....Být matkou je sice docela o zdravý rozum, ale jsem ráda, že znám jednu milionovou mámu bloggerku, hned mám pocit, že jsem "normálnější" :-)....Jen tak dál!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))) Vážně jsem moc ráda, že v tom nejsem sama.

   Vymazat
 7. Myslím, že to máme všechny stejně. Netrpělivě vyhlížím první komentář a za jakoukoli reakci jsem nesmírně šťastná, protože to znamená, že si nepíšu jen pro sebe samotnou.
  Jsem ráda, že sis založila blog a baví tě. Protože díky tomu to baví i nás čtenářky! :)

  OdpovědětVymazat