MILIONOVÁ MÁMA

7. ledna 2014

Jeptiška už ze mne asi nebude!

     Kdyby mě někdo zavřel do kláštera, tak mě to nejspíš zabije! Nic proti nikomu, ani žádnýmu přesvědčení, ale znám se. Uzavřenej prostor bych prostě nedala. To teda budu radši Nelče odříkávat Popelku, Ariel nebo Perníkovou chaloupku. Na Vikouše budu bučet a štěkat až do aleluja a pořád si budu připadat v pohodě. Zas na druhou stranu výhoda by tu byla. V tom parádním hábitu bych zamaskovala úžasný 3 kg, co jsem si vyžrala o vánočních svátcích. Jenže, jestli tam ty holky chodí v tomhle, tak mě ani hábit nezachrání.

Kámoška se odmítla do článku vyfotit, fotku jeptišky jsem našla na ptakoviny.cz
      Moje kámoška si nedávno pořídila domů něco podobnýho. Asi v tom zrovna neuklízí, ale údajně sklidila mega úspěch. První z naší party, která plní novoroční předsevzetí. Na vánočním matkovském dýchánku jsme pukaly smíchy, když nám vyprávěla, že je z toho všeho tak hotová, že už asi šest let v posteli nezačala.

P.S.:
   Nejblíž nebi jsem byla na Mojžíšově hoře. A bylo to asi poprvé a naposled! Silně totiž pochybuju. že bych se právě JÁ do něj dostala. Jako důkaz dole fotka, že jsem tam fakt vylezla! Je to nádhera, ta noční makačka stopro stojí za parádní východ slunce. Nejkrásnější, co jsem až do teď viděla, fakticky!

Žádné komentáře:

Okomentovat