MILIONOVÁ MÁMA

5. ledna 2014

Od zabití na běžkách mě zachránil jedině Anděl páně!

    
    O vánočních svátcích bylo v plánu naučit mě běžkovat. Já to až tak v plánu neměla, ale můj manžel, švagrová i zbytek rodiny JO. Asi nemůžou přenést přes srdce, že jsem jediný jelito v rodině, který to neumí. Jejich pokus jsem absolvovala už předloni. Fakticky nevím, čím to bylo, asi mi dali divoký prkna nebo co. Ale když jsem se rozjela, padali do kolen. Historky z mojí zběsilé jízdy kolují po rodině do teď. Loni měli smůlu, byla jsem těhule. A na Vánoce těsně před porodem, tak to nepřipadalo v úvahu. Vikouš mě vlastně zachránil. Letos zas bylo málo sněhu. Tak jsem měla pěkný štígro.
    Pokud se někdy v zimě vydáte na Šumavu a bude málo sněhu, mám pro vás tip na výlet. Teď před Silvestrem jsme byli na hradě Kašperk. Pustí vás tam i 28.12. Pokud na rozdíl od nás přijdete včas, můžete vidět v 13 a 15h turnaj rytířů. Přímo na nádvoří je stánek s čajem, jinýma mokama a tokama, pro zmrzlíky. Točila se tam pohádka Anděl páně, kterou jsme asi den předem viděli, tak se to i hodilo. Nela ji po návratu chtěla vidět ještě jednou.

Anděla Páně jsme na Kašperku bohužel nepotkali. Našla jsem ho na www.kviff.com

    K hradu se jde asi kilák pěšo, ale dobrou cestou lesem a i s kočárem je to v pohodě. Pokud budete přežraní, tak jako já, prochajda k hradu dost pomůže. No a na závěr ještě několik fotek. Jak tak na to koukám, je to jak kdybych to fotila na jaře a ne o Vánocích...

Kašperk

Kašperk


8 komentářů:

 1. Uááá, jen slyším/vidím slovo běžky, tak mám osypky :-D nikdy jsme si nepadli do noty, nepadli resp. já spadla (a nejednou), ale asi úplně jinam než do vzájemné přízně :-D vždycky se snažím jim nějak uniknout, když na věc příjde... :) a děkuji za tip na výlet,
  s pozdravem Gleys z Gleys is Here

  OdpovědětVymazat
 2. Já se chystám učit letos, tak jsi mě moc nepotěšila.
  Kašperk mám v plánu už dlouho, ach, krasavec! Tak snad letos!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, jenže já jsem vážně antitalent. :) Takže buď v pohodě. :)

   Vymazat
 3. Já běžkovala poprvé tento víkend a skončila jsem v potoce. Muž na mě kříčel, ať sjedu ze stopy, ale jak na to, to už mi nesdělil :-)) Takže v tom nejsi sama :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že to tak nemám sama... :)))))

   Vymazat
 4. Ahoj,pekny clanek..muzu se zeptat na bundu..je moc pekna...:) a slusi:) co to je za znacku
  ? Dekuji :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, je to ZARA, ale kolekce tak před třema rokama, myslím. :)

  OdpovědětVymazat