MILIONOVÁ MÁMA

26. ledna 2014

Nosí všechny šupiny štěstí?!

     Každoročně dostanu od našich šupinu nalepenou na padesátikoruně a nosím ji v peněžence. Údajně, abych měla štěstí a držely se mě peníze. Jestli se mě drží, to nevím. Asi tak nějak normálka. Letos ji první rok nemám. Takže ze mne bude možná dítě štěstěny a brutální pracháč. Nebo taky ne! Letos měl pro změnu šupiny Vikouš. Ne v peněžence, ale na pokožce hlavy!
       Jak už jsem vám psala, mám oblíbený produkty z Biodermy, na který nedám dopustit. Jedním z nich je i ABCDerm Babysquam.

   
    Stačí namazat a šupiny mizí. U Vikouše byly po dvou aplikacích úplně fuč. Zhruba 5 minut před koupáním jsem mu namazala hlavu, tam kde měl šupinky. Balení (tuba) je s aplikátorem, takže namažete přesně to, co chcete. Nechala jsem mu to i během koupání. Se segrou se ve vaně průběžně porvali o hračky a vytopili půl koupelny. Vikoušova žalostná siréna, mami zachraň mě, pro mne byla signál jít splachovat. Ještě jsem mu jeho tři chlupy, co má zatím místo vlasů, namydlila šamponem, spláchla a hotovo.
      Náš minimuž fakt nesnáší vodu na hlavě, takže po každý řve jako tur. Potápěč z něj asi fakticky nebude, ale možná z Nely. Tý voda rozhodně nevadí a nemá problém jí kdykoliv, kamkoliv a na kohokoliv mrsknout. Teda kromě na tátu, to je její vzor.


1 komentář:

  1. Tak přesně s tím jsme doma válčili docela dlouho. Dcera měla šupiny ve vlasech docela dlouho. Budu si to muset pamatovat pro případné příští robě.

    OdpovědětVymazat