MILIONOVÁ MÁMA

16. ledna 2014

Tak jsem se konečně zbláznila!

     No, snad ještě úplně NE, ale bylo to to první, co jsem slyšela od manžela v telefonu! Teda až po tom, co měl asi 15 minutovej záchvat smíchu. Děsně důvěrně jsem mu totiž dneska sdělila, že jsem se přihlásila do MASARYKRUN.
Fotku Masarykova okruhu jsem šlohla na www.brno.cz
     Ono to samo o sobě asi až tak vtipný není, ale jen pro toho, kdo mě nezná. Kdo mě zná, tak je mu jasný, že i když chodím občas v rámci regenerace běhat ( o tom jsem psala už TADY), tak deset kiláků rozhodně neuběhnu. Jen tak mezi náma, neuběhnu v kuse asi tři. Sice mi běhání dost pomáhá, ale občas jsem celkem líná a nemůžu se vykopat. Mám ale dobrou motivaci - ulití se z koupání dětí. No, a teď jsem v pytli, jestli si to tady přečte manžel, tak mám šlus a běhám opět až po koupání!
    Zpátky k závodu. Nikdy jsem na žádných závodech nebyla. Přihlásily jsme se z hecu s kamarádkou. Kdy jindy máte možnost proběhnout se, v našem případě to bude spíš projít se, po Masarykově okruhu! Na víc to mám skoro za barákem, takže když to tam se mnou sekne, budu to mít kousek. Doufám, že mají cenu útěchy. Dost totiž aspiruju na poslední místo! Ale bacha, do dubna ještě trochu potrénuju!

Jako tyhle pánové asi nepofrčím, ale budu se fakt snažit!

Přidáte se do týmu dost trhlejch matek? Taková dámská jízda, ale trochu jinak!
P.S.: Snad to pak všechny nebudeme společně slavit na ARU! :)

11 komentářů:

 1. od 3 do 6 km te odtahnu, pak uz nas nekdo musi odtahnout obe dve:)))

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jo, jsi dobrá, je to super motivace. Já bych se snad radši koupala s vašima dětma, než abych šla běhat... Natož před lidma :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že mě zas tolik lidí neuvidí. Na startu se zamaskuju v davu a do cíle buď nedoběhnu, nebo doběhnu, ale až 5 hodin po ostatních... a to už tam nikdo nebude. :)

   Vymazat
 3. dobry, ja jsem se taky uplne zblaznila, ale chceme se s manzelem oba prihlasit na Run or Dye tady v Miami, teda jen polovicni trasa 5km ale i tak :D ja nebezec.. chci se videt s tou pripravou..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mariko, jsem taky neběžec. Sice 5 km taky neuběhnu, ale v Miami bych se klidně přidala taky.
   Držím palec, klidně pak dejte zprávu. :)

   Vymazat
 4. Jééé, děkuji za inspiraci.
  Běhám už 1/2 roku, ale uběhnu tak max 3 km.
  Jestli budu OK jdu do to :-)
  Děkujíííííííííííí
  Vaše věrná čtenářka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsme na tom stejně. Budu se na vás těšit. Musíme si pak před závodem všechny domluvit poznávací znamení, ať se pak poznáme. Ale, necháte mi všechny to poslední místo, jo?! :))

   Vymazat
 5. Wow, držím palce, nech si to užijete :)

  OdpovědětVymazat
 6. Můžu Ti říct, že jsi mě hezky motivovala, a už jsem taky zaregistrovaná. Taky běhám občas v rámci vypnutí a uvolnění mozku, a uběhnu tak 4-5 v lehkém joggingovém tempu. Takže hurá, trénuji o 106! Díky za inspiraci! U

  OdpovědětVymazat