MILIONOVÁ MÁMA

29. ledna 2014

Víno, džus matek!

    
    Nevím, jestli to tak mám sama, ale jsem z těch dvou minilidí večer fakt hotová. Když mi pustíte v televizi jen zrnění, vůbec to nepoznám a ještě vám řeknu, jak úžasnej to byl film. Teda pokud by mi ho Vikouš nevypne. Má totiž mánii všechno vypínat a nejvíc ze všeho je závislej na ovládačkách. Míří s nima snad na všechno a dokáže s spustit takový věci a funkce, který já neumím do teď. No, asi to bude vyloženě technik. Do techniky on jde dost, už nám odpojil domácí kino a rvát prsty do zásuvek mu není taky cizí. Asi se jen tak v běžnym dni nudí a chce trochu vystresovat svou prudérní matku. Musím uznat, že mu to jde! Hlavně když se rozhodne skákat bunjijamping z gauče nebo se večer souká z postele. Nejvíc sportovních aktivit provádí právě v době, kdy sleduju svůj zrnitej film. Takže z něj často moc nemám!
     Ale zpátky k džusu. Když se večer zadaří a všechno spí, dám si sklenku vína. Nejsem vyloženě alkoholik, ale co bych pro svoje zdraví neudělala, že jo?! Nemluvím jen o fyzickém, často mě totiž bolí celá Jana. Ale, hlavně o psychickém. Jsem už z toho všeho asi na hlavu. Víno mi prostě občas chutná a tak nějak mě  regeneruje.


    Nejvíc fičím na bílých. Teď, když je venku konečně kosa chutnají mi sladký a polosladký. Naposledy se mi dostal do pařátů Sauvignon - výběr z bobulí od vinařství LAHOFER a byl vážně boží. Má mlsná huba napohrdne ani Pálavou nebo Rulandou od ZNOVÍNu. Na jaře se chceme s manželem mrknout do SALONU VÍN ve Valticích. Kdo se tam objedná, může ochutnat fakt dobrý vína. No, jak nás znám, manžel bude degustovat a já to do sebe prostě chlejstnu. To zas bude trapas! Když mi bude druhej den blbě, uhraju to na sluneční brejle a bude!6 komentářů:

 1. Bílé je taky moje oblíbené... pokud se pohybuješ někdy po Zelňáku, tak doporučuji vyběhnout na Starobrněnskou do Vinária, mají vína z vinařství Košut a je to opravdová lahůdka :)

  OdpovědětVymazat
 2. Bílé víno miluju :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Ještě tak před rokem jsem prolejvala hrdlo pouze a jen červeným. A klidně jsem začala v pět a skončila v jedenáct a vycucla celou jednu lahvinku. A pak mě přítel naučil pít bílé. Nechápu, jak jsem bez něj mohla žít - bez toho bílého :D - i když stále jsem nenašla takový TO SVOJE.
  Za to červenýmu teď už nemůžu přijít na chuť :) Což je fajn, je moc těžký a rychlejc se opiju.

  http://plysovyslon.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Tak jsem včera čirou náhodou narazila na tento článek tvého blogu(snad nevadí ,že tykám;.) ) a mám už spoustu starších článků pročtených-musím reagovat.Klobouk dolů před tebou,takhle jsem se dloooouuuho nenasmála.Super napsáno.Mám pětiletá dvojčata kluky,nejsem už na mateřský,ale tvoje články mě tam trochu vrátily.Určitě budu nadále sledovat;-).
  Jo a jinak víno mám taky ráda.Jsem ráda,že už chodím normálně do práce,kdybych byla dýl na mateřský,tak je ze mě nejspíš alkoholik:-)))).
  Krásný den přeju.Pavlína

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám ráda červený Sauvignon a taková ta pořádná těžká italská vína, ale jak jde čas s mým mateřstvím a děti se dostaly do puberty, tak už jsem normálně musela přitvrdit a večer u zrnění piju slivovici (ale jako dáma - do čaje !-)...Co by člověk pro své zdraví, a zejména to psychické,neudělal, že :-D

  OdpovědětVymazat