MILIONOVÁ MÁMA

13. února 2014

Trapas, jsem v časáku!

    Když jsem dostala možnost, ukázat Miliónovou Mámu v časáku, přišlo mi to jako super nápad. Jenže, pak mi to došlo! Kdo si našel tenhle blog, zná to tu, asi bere a chápe moje děsně obrovský problémy, pokusy o tvoření a psaní. Ještě nesmím zapomenout o focení! Jak by se uchecht můj manžel! Ale člověk absolutně nezasvěcen?! No, každopádně už to vyšlo. Mezi super krásnejma ženama ve standardním oblečení i účesech, se tam vyjímá můj dost sexy portrét v natáčkách.


     Každopádně Baby L'amour už si nakoupila polovina rodiny a přidala ho do sbírky k jiným mým podobně vyhlížejícím portrétům. Babička ho vystavila na poličce a udělala si takovou zásobu, že i městská hnihovna by si proti ní připadala trapně. Mamka se beztak tajně chlubí všem kolegyním v práci a babička zas kámoškám na pokecu v sámošce. Mají to ode mne totiž zakázaný.
    Když tam tu nádheru viděla ségra s taťkou, dostali brutální záchvat smíchu. Tak si říkám, kdo z naší rodiny je normální nebo spíš standardní?! Uvidíme, co se časem vyloupne z našich minilidí. Nelouš, chce být každý den něčím jiným. Ale Vikouš už má asi jasno! Bude pracovat na ORL! Pokud ho totiž kdokoliv pochová, strčí mu prst do nosu tak hluboko, jak kdyby právě trénoval na vyšetření nosní dutiny. A pak že v dětech není budoucnost!


7 komentářů:

 1. Gratuluju! Časopis vidím poprvé, ale to si nemůžu nechat ujít! Dneska mířím do trafiky...

  OdpovědětVymazat
 2. Gratulace :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Časopis neznám, ale myslím, že jsi šikula a určitě ti to slušelo :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji Mámo :) ikdyž tento časopis neznám, asi bych si jej měla jít kvůli tobě pořídit :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak kvůli Tobě si ten časák asi koupím! Sice mou drahou polovičku vyděsím tím, proč jsem si ho koupila a nejspíš budu podrobena výslechu, že na čápa je ještě několik let čas, ale jsem ochotná tu oběť podstoupit! :D

  http://plysovyslon.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat