MILIONOVÁ MÁMA

20. března 2014

Jak úspěšně prožít pracovní týden!

      Jestli jsem úplně ten správnej člověk, co vám poradí, jak úspěšně prožít týden, to nevim. Každopádně vím, čemu se vyvarovat. Protože to, co se jsem za tenhle tejden stihla, je fakt síla. Nejspíš si na mne nahoře někdo zasedl, jinak si to nedovedu vysvětlit. Větší týden blbec jste neviděli. Pátek všech blbců svátek! Myslím, že můžu jít rovnou slavit!

Chvílema jsem přemýšlela, že se jdu picnout.

Tak sledujte:
 • V Praze mě při parkovacím manévru nabourala úspěšná řidička. Díky jejímu couvací umu naše zadní dveře nevypadají úplně jako dveře.
 • Dostala jsem flastr 500 Kč za parkování. No jo, jenže hledejte ve 23.30 místo na parkování, když jste od 4.00 ráno vzhůru a jste rádi, že stojíte na nohách. Nikde nebylo místo, tak jsem to flákla na nejbližší trávník. Ráno mě čekalo překvápko v podobě pokuty za stěračem.
 • Ve středu nám byl mistr elektrikář kontrolovat zlobící pojistky. Díky jeho šikovnému hmatu jsme byli během vteřiny bez pračky, myčky, trouby a mikrovlnky. Proud nám je sesmahl na uhel. Ne je kontrétně, ale ovládací elektroniku. Zkuste být s dětma víc jak den bez pračky, to je na mozek, že jo?! 
 • Taky si myslíte, že už by to stačilo? Tak si to nemyslete. Včera jsem šla vybírat peníze z bankomatu, bankomat mi sežral kartu a na monitor mi vzkázal EROR. Nevěděla jsem, jestli mám brečet nebo se smát. Zachránil mě manžel, kartě vytelefonoval první pomoc. Já už bych to asi nedala!

Někdy je to tedy fakticky síla, ale stejně mě to na světě baví!

Jak je vidět, tak Vikouše se mnou taky! Když mu
začnu něco vykládat, je pro jistotu okamžitě tuhej. 
5 komentářů:

 1. Tak když nic jiného, aspoň gratuluju k překonání týdne na houby a na ten příští přeju lepší konstelaci hvězd :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám většinou den D (čti d*bil), ale celý týden, to už je výkon :-D Tak ať to brzy přejde...

  OdpovědětVymazat
 3. Prostě týden pro VIP ženy *♡*

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je opravdu slušná nálož, chudáku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co Tě nezabije, to Tě posílí! :))) A asi to vážně platí.

   Vymazat