MILIONOVÁ MÁMA

30. března 2014

Pobyt ve Varech byl úplně boží!

    Prodloužený víkend ve Varech byl vážně super. Možná by bylo celkem jedno jestli jsme v Praze, Brně, Prčicích, ale bylo to bez dětí a my si to jako správní krkavčí rodiče prostě užili! Dělali jsme, co jsme chtěli, kdy jsme chtěli. V klidu jsme mluvili, aniž by se nás někdo pokoušel přerušit. Nejsme žádný romantici, ale večeře, pítí vína a k tomu hrající piáno, byl prostě zážitek. Jednou za čas tenhle relax potřebujeme všichni a jako rodiče by jsme si to měli naordinovat snad povinně! Stihli jsme toho celkem dost, tak třeba:

OCHUTNAT VODU Z NEJEDNOHO PRAMENU
    Na pití jsem si pořídila pořádnej kýbl. Nebudu přeci troškařit s nějakym malym crcátkem. Brala jsem to největší, co bylo!

Z hrnku nejvíc juchá Nela, pije z něj jako duha.

OBĚHNOUT NEJZNÁMĚJŠÍ VYHLÍDKY
    Klasicky jsem se nechala od manžela opít rohlíkem. Nakecal mi, že procházka přes vyhlídky bude jen kousek. Na konec z toho vylezlo pře dest kiláků. Jasně, že jsem mu po cestě nadávala a ptala se, kdy už tam budeme. Zas na druhou stranu ví, že jsem líná  a kdyby mi řekl pravdu, rozhodně bych všechny vyhlídky vidět nemusela. Nejsem totiž vyloženě vyhlídkovej tip. Na víc jsme tam byli celkme brzo ráno, takže viditelnost nic moc. Nejznámnější je VYHLÍDKA JELENÍ SKOK a ROZHLEDNA DIANA. Pokud to budete někdy chtít taky oběhnout, najdete je i další třeba tady.

Po absolvování jsem byla za ranní svižnou procházku ráda. Takhle to vypadá úplně jinak než z kolonády
a alespoň jsem vyšlápla obrovskou hotelovou snídani.

WELLNESS A ZÁKLADNÍ PROCEDURY
    Zjistila jsem, že univerzální hotelový župan fakt není pro každýho. Když se do něj manžel narval a chtěli jsme vyrazit do wellnessu, dostala jsem tak desetiminutovej záchvat smíchu. Prostě jsem se nemohla přestat smát. Vypadal v něm, jako kdyby na sebe naše 3 letá Nela narvala župan ročního Viktora. Z rukávů měl tříčtvrťáky a sahal mu tak do půlky stehen. Ještěže žabky měl svoje, jinak by patou brousil zem.


PŘIBRAT TAK 50 KILO
   Stihli jsme toho vypít a sníst celkem dost, na víc večeře v osm hodin není nic pro mne. Takže nevím, jestli nebude další článek o tom, jak na prodlouženém víkendu nepřibrat. Nebo jak rychle odčarovat vypasenýho pivase!?


6 komentářů:

 1. tak muj muz me opil rohlikem uplne stejne! ale vyhlidka stala za to :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já miluju tyhle víkendy bez dětí:-) Sice jich bylo jen pár, ale stálo to vždy za to, připomenout si, že umíme pořád fungovat jako dřív:-) Ale setkala jsem se i s nepochopením od některých lidí, i kámošek, jako proč jsme nejeli s dětma, to je jako nemáme rádi nebo proč jako jsme chtěli být sami? Nechápu, a oni asi už vůbec ne:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já je miluju taky. :) Sice se to nepovede často, ale i jednou za tři roky to má šmrnc. A dobrovolně se přiznávám, že být nějakou chvilku bez dětí je fajn. Člověk se pak na ně o to víc těší, má pevnější nervy i víc energie. :))) Kdo chce pochopí a kdo neche nepochopí, hlavně, že to chápeme my, že jo?

   Vymazat
 3. Já miluju Karlovky. Jezdívala jsem tam často na filmový festival. Naposledy těhotná :-) To jsme chodívali do Březového háje, kde jsme byli ubytování, pěšky. A pak ještě pěšky po Varech. Je to tam hezké všude... a nejlepší je to v cukrárně nad kávou a lázeňskými oplatkami :-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda. :) Jedna oplatka mi nikdy nestačí. :)

   Vymazat