MILIONOVÁ MÁMA

3. března 2014

Rande po deseti letech?!


    Dost by mě zajímalo, jak často randíte vy. Protože u nás teda nic moc. Spíš NIC než moc. Buď nemáme hlídání, někdo je marod, chceme jeden druhýho zabít nebo se nám prostě nikam nechce. Občas nás zachrání lahev vína. O tom jsem psala TADY
    Ještě mám v paměti jedno z našich prvních rande, bylo to pozvání na oběd. Celkem nedávno, je to asi deset let! Já nervózní jako sáňky v létě, nic neříkala a mlčela. Prostě mi to nešlo. Kdo mě zná, tak asi neuvěří. Normálně mi totiž jeden huba furt. Kromě toho, že jsem trapně mlčela, mě oslovilo na jídelním lístku ražniči. Tedy nejdřív jsem chtěla špagety. Jenže dejte si na prvním rande špagety, že jo? Hubu bych měla, od omáčky, od ucha k uchu. A moje, tří hodinová, snaha namalovat si pořádnej obličej, by byla k ničemu.
    Jenže zlatý voči! Jak jsem sundavala ražniči z jehly, celý se mi to vysmeklo a maso bylo všude, jen NE u mne na talíři! Manžela asi moje luxusní stolování oslovilo tak, že si mě na konec vzal. Zas na druhou stranu, baví tím každou návštěvu, která k nám přijde. Ale bacha, až mě hodně naštve, začnu na potkání vykládat, jak mě požádal o ruku. A to se pak teprve budeme smát!

Když po čase vidím svoje vdávací šaty, šla bych už jedině do bílých. Ale tenkrát se mi dost líbily!
    Každopádně jsme zpracovali babičky a na konci března vyrážíme na prodloužený víkend bez dětí. Jako první rande to asi nebude, ale už teď se těším. Nejvíc na to, že se konečně vyspím. V klidu se najím a celkově, že na sebe budeme mít čas. No, uvidíme, co z toho vyleze. V článku bude mít tenhle víkend stopro místo. Jen doufám, že NE s názvem - Jak jsem ho chtěla zabít!

Randíte, nerandíte?

7 komentářů:

 1. Tak to přeju povedené rande a těším se na článek :-)
  U nás je to taky bída. Ale Valentýna jsme letos strávili jen ve dvou v Praze... Dvacetičtyřhodinová slast! Fakt že jo :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak já chodím s přítelem na vysokou a spolužáci a jeho nějvětší dvě hlášky byly, že když jsme spolu ve škole, že to bere jako náš společně trávený čas a druhá, už prostě nerandíme, protože už jsme spolu víc než rok (nevím co tím myslel, ale v ten moment byl na zabití) :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mám doma něco podobnýho. :) S tím rozdílem, že už nejsem na vysoký, ale jinak je to přes kopírák, řekla bych. :)))

   Vymazat
 3. U nás je to svátek, když se někam dostaneme sami. Babičky daleko, ale naštěstí o víkednech fungují dobře, takže občas nějaká ta večeře s vínem a hlubokým pohledem do očí se povede:-) I pár víkendů už bylo a užili jsme si to luxusně, tak přeju, ať to vyjde i vám! A těším se na článek:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Haha my nemame taky na randeni cas :D protoze pritel ma hokej a treninky, takze u nas nehrozi ani zadny plesy, coz ja tedy nesu velice tezko! :D a samozrejme jeste hraje Kometa ze a ja nevim co vsechno :D nekdy me tim fakt vytaci :D a zajimala by me historka o tom pozadani o ruku :D

  OdpovědětVymazat
 5. My i když zhruba jednou za půl roku hlídání máme, nevydržíme venku přes 2 hodiny :D Ale jako romantika nám stačí dovozené jídlo, film a smečka spící před desátou :D

  OdpovědětVymazat