MILIONOVÁ MÁMA

23. března 2014

Vánoční dárky se dají rozbalovat i v březnu!

    Nedávno jsem si u kámošky rozbalila vánoční dárek. Vím, že je březen! Jenže JEŽICH mi ho u ní nechal a ten správnej čas na něj byl prostě až teď. Při tý příležitosti jsem jim omrkla novej bejvák a musim vám říct, že rozbalovat vánoční dárky v březnu, neni vůbec špatný! Ve stylový vánoční taštičce jsem dostala několik parádních vychytávek do kuchyně, který se mi dost hodí. Tak jsem si řikala, že se třeba budou hodit i vám.
    Nelouš s Vikoušem milujou puding a všechno jemu konzistenčně podobný. Dost často dělám dušený jablka, do kterých na konec šoupnu uvařit puding. Pokud to dáte do formy, dá se to pak krájet jako dort. S piškotama a ozdobený šlehačkou je to fakt lahoda. Ježich mi na tyhle mlsačky nadělil parádní tvořítka - mističky s víčkem (otevřít se dají jak dole, tak nahoře). Díky tomu se to dá skladovat v ledničce, vzít někam s sebou nebo prostě vyklopit na talíř.

Mističky jsou z TCHIBA a formička na pečení z DEDRY.

Ježich měl ještě další úžasnej nápad. Nevím, jestli byl u nás v kuchyni a viděl, že máme všechno kolem varný desky parádně zaprskaný od omastku, nebo ho to napadlo jen tak. Dostala jsem ještě super silikonovou pokličku na pánev a "pinzetu" na obracení masa.

Silikonovou pokličku má údajně ORION a pinzeta je z IKEA

Sice nejsem v kuchyni žádnej přeborník, ale tyhle udělátka jsou vážně boží!


Žádné komentáře:

Okomentovat