MILIONOVÁ MÁMA

18. března 2014

Snídala jsem už asi kdekoliv! Ale na NOVĚ poprvé v životě.

    Nevím, jestli snídají ostatní matky, ale já se o to většinou snažím. Momentálně frčím na jogurtu s banánem a mákem, tahle kombinace je vážně luxusní. Někdy dělám domácí musli, který mám momentálně vyžraný. Pokud nestíhám a tím pádem nesnídám, udělám dopolední nálet na pekárnu. Mám pak takovej hlad, že bych ji vyžrala celou. Pak se nemůžu divit, že mě celoživotně doprovází můj společník pivas.
     Včera jsem snídala ve Snídani s Novou. To ranní vstávání byla fakt síla. Obdivuju všechny ty zprávaře, moderátory a ostatní, co můžou takhle ráno fungovat. Jdou z nich smysluplný informace a ještě se usmívají na všechny strany. Můj čas vstávání je tomu jejich dost podobný, jenže na rozdíl od nich můžu být doma v pyžamu. A maximálně co vyplodim, je nějaké dobrá snídaně pro minilidi.
      Ve Snídani jsem byla doprovodit kolegyni, které vlezla před kameru. Já naštěstí jen za kameru. Ale nervní jsem byla víc než ona. Místo džusu jsem si nalila omylem do skleničky kafe. Budíček ve čtyři ráno fakt není hitparáda. Ale i přes to tam vládne pohoda, příjemná atmosféra a celkem sranda.

Fotky z mobilu nic moc, ale i snaha se cení, ne?


Co rádi snídáte vy?


Žádné komentáře:

Okomentovat