MILIONOVÁ MÁMA

26. března 2014

Soutěž o kuchařku Vaříme malým dětem.

    Kolikrát doma nebo i v obchodě potím krev a přemýšlím, co mám zas těm dvěma uvařit. Točit ty stejný jídla pořád dokola mě nebaví, ale našim minilidem to asi nevadí. Dneska mám pro vás soutěž o kuchařku VAŘÍME malým dětem od nakladatelství GRADA. Psala jsem o ní tu.
   Pokud se chcete zapojit do soutěže, napište mi sem do komentářů, co vám nejlépe funguje proti pocení. Odborná porota, našeho klanu, vybere jednoho, který se u vaření nebo výběru jídla, už fakt potit nebude!


Soutěžíme do čtvrtka 3.4. 2014, poslední nepotící tipy pište do 15h. 

Držím palec, dnes téměř šílená matka!

8 komentářů:

 1. Proti pocení jedině když mě manžel ocení - ne, vážně, nefunguje nic, jediné, co mě zachraňuje je tip Kláry Klempířové na potítka z drogerie - nalepí se tam, kde nesmí být vidět jediný flíček a je to jediná jistota.

  OdpovědětVymazat
 2. V prvé řadě je důležité nosit takové oblečení, ve kterém vám aspoň větrá kůže (není z umělé hmoty). Bohužel žádné osvědčené tipy kromě pravidelné hygieny, čistého oblečení, použití antiperspirantu či depilace nemám :)

  OdpovědětVymazat
 3. Aby se člověk nepotil, je potřeba se držet veledůležité zásady. Nesportovat, za žádnou cenu. Omezit pohyb na maximum a co nejvíce se válet. Doporučuji zaměstnat rodinu/příbuzné/přátelé v podávání věcí. Rozhodně neběhat na tramvaj. Pro více nepotících typů mě můžete kontaktovat na : tatusik@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 4. Proti pocení žádný stoprocentní přípravek zatím zřejmě nenalezli, nebo o něm nevím..Za mě radím: pravidelnou sprchu, antiperspirant a pobývat v prostředí o optimální teplotě. Také žádné zbytečné shony a stresy. A pokud se už člověk potí, tak oblečení z prodyšného materiálu (a ani to nenosit týden v kuse:-) a nepapat česnek:-) nikolakristova@tiscali.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Proti pocení existují různé bylinky,které můžeme použít. Doporučuje se máta ,která osvěží anebo kopřivy. Je to velice prospěšné a určitě lepší než normální deodoranty a antiperspiranty.Ovšem ani tyto přírodní náhražky proti pocení nejsou nejlepší.Nevydrží celý den..mnohdy ani několik hodin.Proto doporučuji dodržovat hygienu,používat deodoranty bez hliníku a být spokojená sama se sebou :)
  nekardova.eli@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Vtipná nebudu, ale dám zaručený tip - rexona maximum protection. Málem jsem brečela, když jsem před pr týdny plaila za antiperspirant něco lehce přes 150 korun - ale všichni kolem ho chválily, žesnad jediný orpavdu funguje, tak jsem se nechala zlanařit. A opravdu jsem nelitovala a hned si pořídila i další dvě vůně :) Stačí opravdu použít včer po sprše a druhý den se člověk nezapotí ani za nic. kušenosti nemám ze sportovní úrovně, ale z mnhem potivějších chvil - očkování s malou u doktora, kdy se půl hodiny vzpírá všemu, ječí jak siréna, věší se vám na krk, venku 25 stupnů a vás nenapadlo sundat si v čekárně svetr.. a podobně :) opravdu funguje :)


  kristyna.gabrielova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Protože bylo dost těžké vybrat toho NEJ, rozhodli jsme se vylosovat výherce. Štěstí se usmálo na EleinNena. Všem moc díky a mějte fajn den. Jana.

  OdpovědětVymazat