MILIONOVÁ MÁMA

2. dubna 2014

Je to v pytli! Mám doma proutníka!

Trénuju focení na každym rohu. Tahle lama mi přišla, tak krásná, že jsem si ji musela vyvolat.
No uznejte, nemá luxusní chrup? Na to určitě klofne každýho lamáka.
     Asi jako každá matka vidím naše děti v tom nejlepším světle. U Nelči zatím úplně rozhodnutá nejsem, ale Vikouš vykazuje znaky jasnýho Don Chuana.

OD NAROZENÍ JE MILOVNÍK
Miluje prsa a to jakýho koliv tvaru a a velikosti. Pohled na ně ho celkem hypnozizuje  a když z nich ještě mohl doplnit svůj elixír ve formě mlíka, byl v sedmym nebi. Blaženě dával oči v sloup a mlaskal o sto šest. Asi proto jsem mu pořídila tohle stylový body od Little Rock Star.BUDE DOBYVATEL
Dobývat kamkoliv se umí skvěle. Hlavně když objekt jeho zájmu, momentálně já, někam zmizí. Pokud jsem na záchodě nebo v koupelně, buší na dveře jako ďas. Volá: "Mamííí, mamííí!", dokud nevylezu. Byl by tam snad schopnej i přenocovat. Z toho je jasný, že si půjde trvdě za svým (v jeho případě asi svou) a nejspíš dosáhne cíle.

BUDE SPOLEČNÍK
Na hřišti baví jiný minilidi třeba tím, že ze spoda vleze na klouzačku a odmítá jí opustit. Chtivým klouzání nezbývá, než přežít jeho hlasitý pištění, když ho sundavám dolů. Taky parádně zpívá. Jak se roztočí na kolotoči, valí pořád dokola: "Kolo, kolo, kolo". I tanec má rozhodně v krvi. Na jakoukoliv písen dělá podřepy a machá rukama jak dirigent. Jeho vysněná se sním tím pádem nudit nebude.

PODPOŘÍ PARŤÁKA
Už teď dokazuje svoje sympatie plastový parodii na kohouta, kterou vyhrabal mezi hračkama. Běhá s nim po bytě a na všechny strany volá KYKÝÝ, KYKÝÝ. Předpokládám, že trénuje až bude s chlapama na tahu, kde se budou čepýřit jak kohouti.Jen doufám, že mi ho jednou moje budoucí snacha nevrátí nebo mě nebude kritizovat za jeho špatnou výchovu. Už teď svato svatě slibuju, že ho zapojím do pomoci v domácnosti. Jen ať chlapeček ví, co se sluší a patří! Zase všeho s mírou, aby si zachoval svoje mužství. No, babo raď!

3 komentáře:

 1. Koukám všude jsou základní kameny stejný :D
  na bušení na dveře nemám nervy.... takže když jsme pak někde mezi lidma, musím si v duchu celou cestu opakovat "zavři, zavři, zavři se na tom záchodě"
  Lama je skvělá, tu chci domů! :D

  OdpovědětVymazat
 2. To asi jo! :) Lama vegetí v ZOO v Brně. Tak jedině ji šlohnout tam! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ajta! To musíme někoho přesvědčit, že nás chce na návštěvu... ted už zbývá jediné - smí lamy do vlaku? S náhubkem?

  OdpovědětVymazat