MILIONOVÁ MÁMA

19. dubna 2014

Tip na hotel, co fakt stojí za to!

    Letošní Velikonoce trávíme tak trochu netradičně ve Wellness hotelu Vista na Dolní Moravě. Že sem pojedem, jsem vám už psala. Do poslední chvíle jsme sice nevěděli, zda rezervaci nezrušíme, ale přes všechny rýmy a jiný přeléčený bacily, jsme vyrazili. Vůbec ničeho nelitujeme, protože je tady prostě božsky.


    Úžasný hotel uprostřed přírody v okolí Králického Sněžníku, profesionální a ochotný  personál. Vyžití nejen pro rodiče, ale hlavně pro děti.
    Dneska už mi připadá jako samozřejmost poskytnout dětskou postýlku a jídelní židle. Ale zásoba bryndáků, plastové mističky, talířky a různý nástroje na krmení, mě prostě dostaly. Jsem žrout, proto nemůžu začít a pokračovat jinde než u jídla. Rozhodně sem nejezděte, pokud zrovna držíte nějakou dietu. Vaří tu prostě výborně a čokoládová fontána jako tečka po večeři se nedá odmítnout. Už teď je mi jasný, že budu odjíždět jako pěknej bůček. Maji tu luxusni Hráškový krém. Do Nelouše s Vikoušem jen zahučel a my s manželem jsme se oblizovali až za ušima.  Lepší než tady,  jsme snad ještě nejedli! 
    Co se týká pokojů, hotel nabízí krásné ubytko s dostatkem úložného prostoru. Takže nemusím hrabat v kufrech, jak to normálně dělám. Všechno jsem pěkně vyskládala do polic. Ale nebudu kecat, už druhej den, jsem stejně nevěděla, kde co máme.
    Vikouš tu trhl osobní rekord v zaprasení svršků, kdy jsem ho během jednoho večera čtyřikrát převlíkala. Nela si v herně, hned první den, našla kámošku Amálku, se kterou probírala snad úplně všechno. Když jsem jí totiž v půl deváté ukecávala, že si to dořeknou zítra, vůbec se jí nechtělo! A to už je normálně v tu dobu totálně tuhá!

Kromě téhle parádní prolízačky je v herně spoustu hraček, hopsadel i váledel.
Nechyběla ani kuchyňka, kterou nejvíc ocenil náš Vikouš.
    Pro děti je v ceně k dispozici animační program, diky kterému si rodiče můžou chvilku odpočinout. Tvořeni, cvičení, dětská diskotéka, kde jsem to i já rozjela jak za mlada. Byla jsem mile překvapená ochotou animátorů všechny děti vtáhnout do zábavy a průběžně pro ně něco vymýšlet celý den. Nela si vymalovala květináč, zasadila do něj slunečnici a s pomocí zmákla pomlázku. Vikouš sice ještě žádnou neupletl, ale jednu si taky odnesl, teda spíš ji šlohnul.


     Pro nás velký byla úžasná hlavně sauna, bazén a taky posilovna. Jako správná hotelová povalečka jsem si střihla saunu a masáž. Rozplývám se až do nebes! Rozhodně se mi z tohohle ráje, pro všechny matky, vůbec nechce domů. Chtěli jsme si to tu ještě prodloužit, ale bohužel jsou momentálně v hotelu úplně plní.


     Abych nezapomněla, před hotelem i za hotelem jsou další možnosti, kde se dá zabavit. Kromě obrovské klouzačky, hřiště s posezením, Fun park, trampolíny, lanové centrum největší v ČR a taky bobová dráha. Jsme tu na krátko, ale až pojedeme příště, určitě chceme i někam do okolí.

Tahle klouzajda má délku 13 metrů. Chtěla jsem ji taky vyzkoušet, ale nevím přesnou šířku svého pozadí,
tak jsem to raději neriskla. Co kdybych se tam náhodnou zasekla!?

          Doufám, že to PŘÍŠTĚ nebude až tak dlouho trvat! Rádi bychom sem i v létě na kola a taky v zimě na lyže. Hotel je totiž přímo pod sjezdovkou. Za nás tady tomu všemu dáváme obrovské plus. Protože tak dobře připravený a naladěný hotel na děti, jsme dlouho neviděli!

Co vy dodržujete tradiční Velikonoce?
2 komentáře:

  1. Nejdřív jsem si říkala - Dolní Morava? Pch... to určitě! Ale ty fotky? A ten popis? A to jídlo a vířivka? Pěkně děkuju, jdu vydělávat ;-)

    OdpovědětVymazat