MILIONOVÁ MÁMA

10. dubna 2014

Schyluje s k rvačce! Vybíráme dovolenou a každý si chce prosadit tu svou vytouženou!

    Rodinná rada rozhodla, že letos fakt nebudeme plašit na poslední chvilku, ale pěkně do předu rozhodneme, co v létě bude či nebude! Doufám, že spíš bude, protože z těch našich nemocí mě možná už brzo klepne. Ale, co Tě nezabije, to Tě údajně posílí. Momentálně mě to posílilo tak, že z péče o naše střídající  se marody, jsem omarodila já. Můj stav zlepšila brutální brečící (chápej) dost česneková topinka. Taky Paralen, čaj s medem a citronem. 
       Ale už zpátky k dovolený. Každý z nás má o ní trochu jinou představu. Tak třeba já bych chtěla ležím, nikoho nevidím ani neslyším a hlavně nevařím! Ještě jsem zapomněla letím! Manžel by chtěl půl dne ležím, pak mám nějaký aktivity, protože jinak se nudím a možná prudím. Rozhodně neletím. Klidně uvařím, ale jestli vám to bude chutnat, tak to nevím. Nela chce rozhodně letim, protože o tom moc nevim. Když ty plachťáky vidím, už teď se těším. Viktor tvrdí nevím, nerozumím! Ale jestli poletím, tak to v tom letadle rozhodně v klidu nevydržím.

Do Istanbulu bych děti ještě nevzala, ale jednou se tam moc ráda znovu podívám.
       Suma sumárum, než trpět řvoucího Viktora a nechat se od spolucestujících za živa ukamenovat v letadle, dobrovolně ustupuju a jedeme autem. Z možných lokalit nám vyhrálo Chorvatsko, kam jezdíme jako konzervy už celkem pravidelně, koncem srpna nebo začátkem září a to přesně sem. Mám tam celkem fajn vzpomínky, během studií jsem tam jezdila na brigádu jako delegátka a taky jako holka pro všechno na výletní lodi.

Našemu škodičovi budeme muset pořídit ocelovou helmu i boty. Kdyby si chtěl v rámci zdrhací mánie,
kterou teď má, rozbít hlavu nebo se napíchnout nohu na ježka.
    Do léta chceme stihnout ještě prodloužený víkend na Dolní Moravě. Přesně v rodinném hotelu Vista,  kde mají spoustu aktivit pro děti i rodiče. Od nás je to, co by kamenem dohodil, tak se tam v pohodě dokodrcáme autem!

Vy už máte naplánováno?

9 komentářů:

 1. Jezis, ja se u tebe vzdycky tak nasmeju:) Ty vety v 1.padu nemaj chybu:)))))

  OdpovědětVymazat
 2. máš nádhernýho chlapečka! co se týče dovči chorvatsko není pro konzervy jen :) já ybch tam letos taky chtěla naposled jsem tam byla před 10 lety :D takže bych tam ráda :))

  OdpovědětVymazat
 3. My už máme naplánováno od listopadu. Musím mít nějakej světlej bod na kterej se budu těšit. :) A riskneme ty spolucestující v letadle, i když mám pocit, že nás taky ukamenují jelikož máme roční řvounku. :) Letíme do Řecka, na Lefkadu...v červnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak držím palec, ať to v pohodě zvládnete i s malou řvounkou. :)

   Vymazat
 4. Dva týdny dovolené je prostě málo. A když jí někdo (jak například já) musí nahlašovat půl roku dopředu je to o ničem. Loni se nám stalo, že nám celé dva týdny pršelo a z dovolené jsme si neužili nic. Snad to bude letos lepší, když se chystáme k moři.

  OdpovědětVymazat
 5. My se asi letos na dovolenou nikam nedostanem. Na konci ledna se nám narodila dcerka a tak se s ní nechceme nikam tahat. Bohatě nám stačí, že jezdíme navštěvovat babičky. Jednu z Brna do Havířova a druhou z Brna di Bratislavy. I když jedeme jen na víkend tak toho balím jak kdybychom jeli na dva týdny :-D. Tak si ani neumím představit, že bych nás tři měla přichystat třeba jen na týdenní dovolenou :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My loni taky nebyli, Vikouš je v lednu, tak se mi s nim nikam nechtělo. Ale letos se už těším, i když ho budu stejně mazat horem dolem, bude v obleku a ve stínu. Tak si to balení třeba užiješ příští rok. :)

   Vymazat