MILIONOVÁ MÁMA

20. května 2014

Jsem rychlejší než Usain Bolt!

www.dailyrecord.co.uk/news/scottish-news/usain-bolts-london-2012-bed-1343633
    Nela po nás chce psa. Už několikrát nám vysvětlovala, proč ho šíleně nutně potřebuje. Taky svatosvatě přísahala, že se o něj bude určitě starat. No, jestli přísahala tak jako já, když jsem byla malá, tak stopro kecá. Já taky přísahala, a pak s nim lítali naši!
    Místo psa máme zatím Vikouše. Stačí ho chvilku spustit z očí a je v čoudu. Například včera. Nela potřebovala podržet lanovku, proto jsem musela minimuže položit na zem a chvilku spustit z očí. Nekecám bylo to tak 5 vteřit. Najednou se podívám pod nohy, pak za sebe, pak před sebe a on nikde! Koukala jsem na to jako puk. Nevím, jak to dokázal s těma jeho malýma a krátkýma nohama. Ale za tu chvilku urazil tak 20 metrů a už byl víc jak v půlce žebříku na klouzačku. Nebyl to klasický žebřík, ale kláda se zářezama, kde nebyla žádná zábrana. Když jsem ho viděla, jak tam vlaje, nasadila jsem rychlost Bolta a letěla ho zachránit před otřesem mozku. A takhle je to pořád.
    Jít ven, věnovat se trochu Neloušovi (chápejte alespoň odpovídat na její základní otázky) a uhlídat Vikouše, je záhul! Dívala jsem se, že existují vodítka na děti, ale přijde mi to divný. Zas na druhou stranu lepší, než aby se mu něco stalo. U dvojčat to beru, ale u jednoho Vikouše!?Žádné komentáře:

Okomentovat