MILIONOVÁ MÁMA

4. května 2014

Na rovinu! Trhla jsem si trapas přímo před Mekáčem!

    Když o tom tak přemýšlím, tak se naše nejtrapnější hádka odehrála právě před Mekáčem. Hádat se umím hezky a i jinde, ale tohle byl takovej trapas, že se na něj prostě nedá zapomenout.


     Naše nezapomenutelná výměna názorů proběhla ještě na vejšce a úžasný na ní je, že se s náma táhne jako smrad snad všude. Přetřásá se zas a znova, k pobavení všech, na různých návštěvách i společných akcích. A na víc ji trousí přesně ten člověk, co nám šel později za svědka. Jeho fotku sem dát nemůžu, myslím si, že by mě za to zabil. Kdo nás zná, tak už ví a kdo nezná, tomu je to asi jedno. Odehrálo se to na jednom z prvních setkání s manželovým kamarádem. Rande jsme měli v centru města a nenapadlo nás nic jinýho než se sejít před McDonaldem.
    Doma mě učili, že na prvním setkání by měl člověk zanechat dobrý dojem. A já ho fakt zanechala, to se musí nechat! Kamarád už nás čekal, já jela z kolejí a budoucí manžel z tréningu. Všichni tři jsme se pozdravili a než stihl kamarád říct BIG MAC, byli jsme kvůli děsný kravině pohádaný. Vystřelila jsem pryč jako namydlenej blesk, manžel přesně na druhou stranu a budoucí svědek tam stál s otevřenou pusou, opuštěnej jak kůl v plotě. V tu chvíli mi to bylo úplně jedno, ale teď z toho mám fakt záchvat. No, stane se! :)
     Asi proto si myslím, že mě k Mekáči přivedl právě manžel. On je totiž občasným strávníkem hambáčů  a hranulí, hlavně když jede kručící z práce po D1. Mne zas zachraňuje, před schrupnutím na volantu kafe s sebou do ruky, co tam mají. No a Nelouš s Vikoušem oceněj hlavně jejich balónky. Po cestě se s nima mlátěj hlava nehlava! Až se v duchu modlím, hlavně ať si nevypíchnou oko.
 

     Když se mi naskytla možnost omrknout Mekáč zevnitř, v rámci jejich akce NA ROVINU, byla zvědavá jak opice, co tam vlastně uvidím. Ptala jsem se tam na všechno možný. Zajímaly mě třeba hranole, které jak jsem tam zjistila, se dělají ze speciálních odrůd brambor. Taky maso, sýr a hlavně okurky. Pokud totiž na ochutnávku uhryznu manželovi půl hambáče, děsně mi chutnaj přesně ty okurky, co v něm jsou. A byla jsem překvapená, že jsou to Kvašáky.
    Kromě zodpovězení našich dotazů nám všechno ukázali, předvedli  a taky jsme mohli lecco slupnout  Bylo zajímavý vidět všechno na vlastní oči a nahlídnout pod pokličku toho, jakým způsobem tenhle tip občerstvení funguje. Prostě jsem asi zas o něco moudřejší...Žádné komentáře:

Okomentovat