MILIONOVÁ MÁMA

6. května 2014

Plavková sezóna se blíží! Nejvyšší čas vyladit formu nebo si pořídit maskovací svetr!

    Moje běžný ladění formy do plavek vlastně vůbec neprobíhá. Přes zimu něco zhubnu a v létě si nadávám, jak to, že jsem to do něj zas přibrala. Hlavně, když se to v tom vedru nedá schovat pod tlustej svetr. Protože  jsem ještě nikoho neviděla plavat v bazénu ve svetru od hlavy k patě. Takže nejspíš opět zvolím klasiku - PLAVKY.

K svetru místo plavek mi možná pomůže i moje kamarádka Martina. Dělá totiž tak úžasnej čokoládovej dortík,
že dostala nabídku, vyrábět ho na zakázku. Chybějící kus jsem vyžrala sama, prostě se nedalo odolat!
 
    Ve čtvrtek jsem byla s rodinou v bazénu. Díky bravůrnímu placáku jsem ukázala rodině i vřejnosti půl zadku a hlavně předku. Proto bylo jasný, že už fakt nutně potřebuju nový plavky! Oběhla jsem toho plno, plavky jsou letos krásný, ale nikam jsem se prostě nenarvala. Na víc sežeňte na začátku května model plavek, co nevypadá jako obrovský padáky po prababičce! Zachránila mě až kámoška, dala mi tip na obchod s prádlem, kde je z čeho vybírat! 

Sice jsem se plácla přes kapsu, ale konečně něco, co drží všecko tam, kde to má být. Jasně, že mají i vršek, jenže při focení na něj nějak nědošlo. Kdyby jste plavky hledali - jsou od značky PrimaDonna Swim, barva je Colada hot pink.
    Do jejich barvy jsem se prostě zamilovala. Přemýšlím, že si v tomhle odstínu pořídim i rtěnku. Sice nevím, jak budu vypadat s růžovou hubou od ucha k uchu s dětma na písku, ale všechno se má zkusit, ne? Dostala jsem tip na tuhle a do té asi půjdu. No a pokud ze sebe budu mít depku, čeká mě koupání jedině takhle:


 3 komentáře:

  1. Moc pěkný plavky a podle výběru máš určitě super postavu. Já se chystám v pátek v Praze na nákup plavek v tomhle obchodě...http://www.lechaton.cz/ a koukala jsem, že tam mají taky ty tvoje plavky, tak je aspoň omrknu zblízka. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Plavky jsou vážně boží. Jen s tou postavou to tak horký nebude, plavky jsou dobrá motivace! :)

    OdpovědětVymazat
  3. Momentálne riešim podobnú plavkovú dilemu :)) Všetci hovoria, ako sú cez skúškové v strese a aspoň schudnú a ja to mám úplne naopak! :D Pri učení stále jem a potom to aj tak vyzerá! A na ten rúž od Bourjois som čítala pozitívne recenzie, tak dúfam, že budeš aj ty spokojná :)

    OdpovědětVymazat