MILIONOVÁ MÁMA

26. května 2014

Tip na místo, kde si dokonale vyčistíte hlavu! Resort Svatá Kateřina.


     Někdy mi připadá, že mám z těch 15 000 otázek, který z Nelouše během dne vylezou, hlavu jak meloun. Přes to jí odpovídám úplně na všechny, v klidu a po pravdě. Nechci jí odpovědět nějakou blbost, jen abych ji něco řekla. Ale občas se už fakticky štípu do stehna, abych nevybuchla! Protože odpovídat na otázky typu PROČ po dvacátý, je na mozek!
    Díky tomu, že jsem měla víkend tak trochu pracovní vím, kam si pojedu vyčistit hlavu. Pojedu právě do Svaté Kateřiny! Alespoň na 3 dny a úplně sama.

Svatá Kateřina je uprostřed lesa, dýchá tam úžasná atmosféra a klid. Člověk tam zregeneruje jak tělo (matku),
 tak ducha ( co z matky zbylo). Aby tohle všechno bylo dodrženo, minilidi tam můžou vždycky poslední víkend  v měsíci.
    Pokud už by jste měli dost welnesení se, saunování a užívání si vířivky na terase, můžete bolavý tělo uvolnit na masáži nebo si dopřát kosmetiku. Komu by to bylo pořád málo, může na koně, golf, nebo se jen tak procházet po okolí. Protože je Vikouš jak hodinky a každý ráno v 5h mě píchá prstem, prostrčeným skrz mříže v postýlce, do nosu, jsem nacvičená v tuhle hodinu vstát. I když jsem tady s sebou Vikouše neměla, čučela jsem tak brzo stejně! Nechtělo se mi převalovat se v posteli a tak jsem před snídaní vyběhla do lesa. Byla to paráda! Škoda, že to nezvládnu i doma.
    Kromě tohohle všeho jsem přijela o dost moudřejší. Renata mi ukázala, jak pracovat s Instagramem, takže nově najdete Miliónovou Mámu i tam. Zatím mi to ještě úplně nejde, ale makám na tom!
     Od Petry jsem dostala k svátku parádní dárek. Až zjistím, na co ti jednotliví krasavci jsou, udělám o nich speciální článek. Nikole mi pomohla rozseknout, jestli koupit kotníkový nebo nízký tenisky. Celkově to bylo s Miou, Jitkou, Lolou, Leou a Martinou moc fajn! Objevila jsem tam taky okurkovou limonádu, na kterou mi prozradila recept Beáta. Díky tomu jsem ji dneska testla i doma.

Limča mi chutnala tak, že jsem se s ní na konec prostě musela vyfotit! 
Foto by Milan Hruška.


2 komentáře:

  1. jo, resort, taky jsem tam byla....a jeste pry v pocatkch je nejaky francouz, co tam ma bistro papa, a pry tam vytecne vari

    OdpovědětVymazat
  2. Hmm, závidím. Taky by mi bodl víkend někde v přírodě a v klidu.

    OdpovědětVymazat