MILIONOVÁ MÁMA

30. června 2014

Mít kamarády, co nemají čas, je celkem výhra!

    Je parádní mít přátelé a kamarády, na které se v případě potřeby můžete spolehnout. Klidně jim o půlnoci zavoláte, z depky se s nimi můžete opít, nebo brečíte někomu z nich na rameno a vůbec nevadí, že má na triku pomalu celý Severní moře.


   Ale víte, co je ještě lepší? Mít kamarády, co nemají čas. Musím se teď trochu smát, protože to přesně jsem já. No ale zpátky, k tomu, co jsem chtěla psát. Jeden můj kamarád dostal poukázku na thajskou masáž a protože prostě nemá čas, na koho si asi vzpomněl? No na mne! Tak jsem dnes s velkou radostí vyrazila na svou první thajskou masáž do studia TAWAN.


       To, že mě má kamarád Standa rád a chtěl mi tou poukázkou udělat radost, jsem si říkala do doby, než mi sympatická thajská masérka zabodla loket pod lopatku a začala mě ždímat jako citrón. V tu chvíli jsem to brala jako jeho pomstu za to, že mu neberu telefon, nebo mi trvá dvěstě let, než mu zavolám zpátky. 


    Ale pomsta to na konec nebyla! Je to taková snesitelná bolest. Nejhorší byly záda! Asi proto, že chodím hrbatá jak Zvoník od Matky Boží v Paříží a taky pořád někoho tahám a zvedám. Nohy a ruce byly celkem v klidu. Obličej i hlava už pak byla úplná lahoda. Celá jsem se úžasně protáhla a odcházela domů jak vyměněná. Při odchodu jsem do sebe mrskla skleničku fakt dobrýho zelenýho čaje a alou pro děti a manžela na atletiku na stadion. 
     Když jsem je tam viděla v sandálech v dešti, málem mě kleplo. No sice, mají naši prckové nový holiny, ale co už, že jo! Hlavně, že jsem si mohla dojít v klidu na masáž a o děti bylo postaráno. Dneska se mi vybavila scéna z filmu S tebou mě baví svět, jak jde ta malá holčička ve sněhu v bačkůrkách. Ale to snad nebude náš případ. Do zimy ještě daleko!


3 komentáře:

 1. Hmmm, tak takového kamaráda bych chtěla mít :) Jednou jsem taky darovala svoji thajskou masáž, protože jsem už byla těhotná.... Ale dříve jsem si je užívala pravidelně, lehčí formu masáže "olejovou". I když jednou jsem se odvážila a šla na echt pravou na hodinu a půl. A to, že mi Thajka stála v tříslech, bylo to nejpříjemnější....Jinak "masakr" :))
  http://salek-snu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Jóó, je to fajn, tohohle kamaráda mít. :) Přesně tu olejovou, nebo reflexní nohou bych příště klidně zkusila. Snad to nebude masakr. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tož takovej kamarád by se mi taky hodil :)) Já se na masáž chystám už hrozně dlouho, ale prostě není čas,bohužel :/

  OdpovědětVymazat