MILIONOVÁ MÁMA

23. června 2014

Kam vyrazit s dětmi? Wellness hotel Vista po druhé! U nás rozhodně ne naposled.


    Delší dovolenou máme v plánu až v srpnu. Aby nám to do té doby uteklo, naplánovali jsme si alespoň prodloužený víkend na Dolní Moravě. Byli jsme tu už na Velikonoce a protože je to ráj pro všechny děti, matky i rodiny, nemohli jsme jinam než znovu sem.
    Nela už se těšila 14 dní do předu a zjišťovala, jestli se tam potká i s kámoškou Amálkou, která tam byla minule. Každé ráno se mě ptala, kolikrát se ještě musí vyspat, jen už aby jsme jeli. Na konec se dočkala a jsme tu, tedy vlastně už nejsme. Šíleně to uteklo!
    Opět jsme se nezklamali, v zimě jedeme znovu. Je tu prostě parádně! Nejvíc ze všeho chválím personál, s úsměvem vždy vyjde vstříc, všecko je možné zařídit a nesetkáte se tu s ksichtem, ale kyselá okurka, že zase s něčím otravujete. Úžasný dětský koutek s perfektním týmem, kde se dá hrát i tvořit, což miluje hlavně náš Nelouš.

Přivezla si domů lesního skřítka, lapač snů a spoustu obrázků.


       Nejvíc času jsme strávili opět v herně. Tentokrát už všechny klouzačky prosvištěl i Vikouš a já byla s nervama v kýblu, jestli někam nezahučí. Nezahučel, odnášeli jsme ho totálně zpoceného, mostujícího a řvoucího, protože odmítal dojezdit. Pokud by jsme ho nestopli, beztak jezdí ještě teď. 

    Pro děti je připravená pravidelná zábava, cvičení a pohádka. Pokud máte zájem, můžete je nechat s týmem animátorů a máte prostě chvíli volno. Na dračku šla i venkovní klouzačka a blízký fun park. V létě už bude otevřený i Mamutíkův vodní park. Bylo krásně, využili jsme i lanovku, kterou jsme minule nestihli.       Tentokrát jsme jeli na zvýhodněný balíček pobytu pro rodiny s dětmi, ale našla jsme i víkend v oblacích, relaxační víkend, nebo dámská jízda. Tak že bychom vyrazily dámy!?4 komentáře:

 1. Super :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, díky za tip..... Moje mimi sice ještě nechodí, ale na podzim snad bude.... Takže vyrážíme :)
  Drž se....Ka.
  http://salek-snu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se tam třeba uvidíme, protože mi to máme v plánu na podzim taky. :)

   Vymazat
 3. Vypadá to dobře, díky za tip na prodloužený víkend:)

  OdpovědětVymazat