MILIONOVÁ MÁMA

12. června 2014

Léto a vedro je tady! Bez čeho se na koupačce prostě neobejdem!

    Momentálně mám pocit, že už se fakt neobejdu bez velblouda! Když jdeme na koupálko, táhneme s sebou tolik krámů, že to svět ještě nejspíš neviděl!

Nevím proč, ale velbloudi se mi něčím děsně líbí. Mraky jsem jich potkala při  noční cestě na Mohamedovu horu. Je to sice mazec, ale ta dřina stojí za ten super východ slunce. Fotka z tohohle nočního šílenství a pocitu, že už jsem tam, je třeba TADY.
    Jedna věc je si tohohle hrbáče pořídit a druhá, kde ho ubytovat. Napadá mě tak maximálně balkón, ale tam se asi nevejde. Teď je na něm bazén pro naše malý lidi a taky sušák na prádlo. Doufám, že kdyby tam byl, by byl ohleduplnější než Vikouš a neházel by k sousedům moje nejhorší spoďáry. Vikouš si běžně vybere na sušáku ty největší bomby co mám, serve je i s kolíkem a s radostí je mrksne k sousedům. Asi pomsta, že už nemá prso nebo co! Doporučuju všem ten super trapnej pocit, když mi pak soused ty bomby přinese.

PLÁŽOVÝ STAN a CHLADÍCÍ TAŠKA ACTIVIA
Rozložený je to hned, stín  a úkryt taky poskytne, ale jak se to složí vážně netuším. Snažila jsem se o to asi 10 minut, ale marně! Narvala jsem ho do kufru auta tak jak byl a do minitašky ho nacpal až manžel doma. 
MAZADLA
Minilidi - Photoderm Mineral, Já - Photoderm BRONZ suchý olej
Včera jsem viděla na koupálku tak spálenou malou holčičku, že mě to až děsí a mažu ještě víc než obvykle. 
PLAVKY, PITÍ, HRAČKY... SVAČINA (spíš svačiny, naši prcci jedí po každý koupačce).
Ještě nesmím zapomenout na klobouky, plíny, mastičky, ubrousky, ručníky atd.

Když tak na to koukám a čtu, přemýšlím, co z toho se dá ubrat, abych toho nemusela tahat tolik.
Ale asi nic ne? Nebo, co taháte na koupačku vy?8 komentářů:

 1. Sú opaľovacie krémy a ten olej tak super od tej Biodermy? Oplatí sa doň investovať peniaze? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, jsou. :) Nelouš má alergii na chemický filtr, tak se musí patlat jedině minerálním. Tenhle se dobře roztírá, sice večer o trochu víc sůruju žínkou, ale alespoň vidím, kde všude jsem ji natřela. Bronz olej je BOMBA, parádně se roztírá a hned se vcucne, člověk není mastnej jako bramborák. Byla jsem dost zvědavá, jak na něj budu reagovat. Mám ekzém a běžně nemůžu oleje používat vůbec, můžu se pak uškrábat. Tenhle mi nevadí vůbec. Nastříkala jsem si ho i na ruce, kde mám ekzém a nic, žádná reakce ani svědění. Takže za mne se do nich investovat stopro vyplatí.

   Vymazat
 2. Spoďáry a stan pobavil:-)) Taky toho vždycky ssebou taháme hromadu. Snažím se to tedy optimalizovat jak se dá. Mažu se dětskou padesátkou, na nakrájené ovoce mám misku od Tupperware (prý je už přestali dělat), která se po vyprázdnění splácne atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, takovou misku neznám. Musím po ní taky mrknout. Díky. :)

   Vymazat
 3. Obdivuji Vás, ze se vydáte s dvěmi dětmi. Já i s jedním jsem měla problém vše utáhnout, připadala jsem si jak simpanz 😊 jinak ale mazu ráno při prevlekani a beru jen malý dětský krém. To se ale při intenzivním koupání praktikovat nedá..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si přesně jako šimpanz taky připadám, ale co bych pro ně neudělala. :)

   Vymazat
 4. Teda ten stan je bombastický .... my měli vždy výhodu vlastní zahrady s bazénem, k nezaplacení:-)))
  A jak koukám, ještě bych přibalila nafukovací míč:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zahrada je super výhoda, doufám, že se jí i s domem taky dočkám! :) Protože to balení a pořád někam chození, je někdy pruda. :)

   Vymazat