MILIONOVÁ MÁMA

4. června 2014

Neumím odpočívat a to mě jednou za čas prostě dožene!

    Jsem typ člověka, který potřebuje neustále něco dělat. Pokud netrávím čas s dětmi, nemám pracovní povinnosti, nebo někde nelítám, cítím se divně, tak nějak mi něco chybí. V tom okamžiku začínám prudit a přemýšlet o blbostech. Takže asi potřebuju zápřáhnout a je ode mne klid! Dlouho a s radostí fičím jak buldozer, mám spoustu energie a chci stihnout absolutně všechno! Jsem totiž diagnóza pracující matka!
    Bohužel jednou za čas mě tento způsob života dožene a jsem vymačkaná jak citrón. Kdyby jste mě v tu chvíli posadili před bednu a pustili mi zrnění, ani nepípnu! Díky dětem jsem se naučila tu únavu maskovat. Zjistila jsem, co za zázrak dokáže pěkná výrazná rtěnka. Přečíst jste si o tom mohli i TADY. K tomu stačí namalovat řasy, trochu tvářenky a člověk vypadá hned jak kdyby spal a odpočíval o nějakou tu hodinku víc.

Tyhle krasavice jsem objevila jako novinky od ASTORU. Lehká hydratační rtěnka, na léto vážně super.
Nemohla jsem se rozhodnout kterou barvu, tak jsem vzala hned čtyři.
Pokud chcete je i další dekorativní kosmetiku vyhrát na rok zadarmo, objevila jsem soutěž TADY.
    Abych nemusela počítač i telefon rozdupat a pak mrsknout z okna, odjíždím zítra, společně s Neloušem i Vikoušem, za segrou. Nutně si potřebuju vyčistit hlavu! Bydlí totiž v roubence přímo pod Ještědem, je tam klid a úplně parádní atmosféra. Vždycky když tam jsem, říkám, si zda mi ten život ve městě stojí za to!? Ale asi jo, už jsem na to tak nějak zvyklá, za čas by mi to stopro chybělo!
2 komentáře:

  1. Súhlasím s Tebou :).
    Mne pomáhajú knihy a dobrý rúž :). A nahrané americké seriály na USB počas žehlenia :) :) :).

    OdpovědětVymazat
  2. Knížky jsou taky super! Akorat já teda mrknu na jendu, dvě stránky a jsem tuhá! :)

    OdpovědětVymazat