MILIONOVÁ MÁMA

28. června 2014

Všechny cesty vedou do Říma nebo do Červené Lhoty!

      
     Na první prázdninový víkend jsme naplánovali okružní cestu za rodinou po Jižních Čechách. Bohužel jsme ten nápad neměli jen my! D1 řvala k prasknutí a dost to prožíval i manžel! A to po každý, když se před nás dostala nějaká, jak on říká BRZDA. Tyhle brzdy byly asi všude, protože z aut máchali vzteklý posunky všichni chlapi. Ty nejvzteklejší to domáchali až k několika bouračkám. Jedna taková nás zastavila asi na dvacet minut. Proto jsme to museli otočit a fičet jinudy než normálně. Tak jsme se dostali až k zámku Červená Lhota a neplánovaně ho omrkli.
     Jako tip na letní výlet je určitě super! Ze všeho tam dýchá taková pozitivní atmosféra, klid a relax. Kromě prohlídky zámku, můžete absolvovat prochajdu kolem rybníku a kdo má klidnější dítě, než je náš Vikouš, může si půjčit lodičku.

    Vikouš nutně potřeboval do zámecké zahrady, že je tam brána, mu bylo úplně jedno. Narval se tam do půl Vikouše, pak se zasekl a nemohl ani tam ani ven. Sice jsme ho zachránili, ale pokud by záleželo jen na něm, asi by zachránit ani nechtěl.
     Pokud vám z toho všeho vyhládne, před zámkem je pěkná restaurace, takže jídlo a zmrzka jsou v dosahu a základní potřeby minilidí snad vykrytý. Narazili jsme tam i na Brumíkovou naučnou stezku, tak kdyby vás to třeba zajímalo, můžete mrknout. Tady bylo heslo Arabela! :)

Tak užívejte prázdniny a jezděte opatrně! 

2 komentáře:

  1. :) Díky za tip.... Užijte si Jižní Čechy.... a sdílej, cos viděla... Těším se. Zdraví nefalšovaná Jihočeška :), blggerka začátečnice.... Krásný víkend!
    http://salek-snu.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Díky za přání! Tobě taky. Vzhledem k tomu, že je úterý, tak asi až ten další. :)

    OdpovědětVymazat