MILIONOVÁ MÁMA

17. července 2014

Jak jsem pobavila rakouskou fenu!

    Minulý víkend jsem byla podpořit manžu na závody do Rakous. Asi jsem vážně boží maskot, protože získal tři zlatý. Jak říká on, je horší mě živit než šatit, ale i tak asi vážně nosím štěstí. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč by mu tam šlohli telefon! 


    Ubytko jsme zamlouvali na poslední minutu, téměř až po cestě tam. Zbyl na nás už jen svatební hotel. Takovej ten super kýč, kde fičí obřady jako na běžícím pásu. Nejdřív mi to přišlo jako dobrá romantika, ale jen do doby, než nám ve tři ráno začal hrát pod oknem vdavkovej orchestr a rozjelo se pořádný mejdlo, hlavně když jsme šli ve dvě spát!


  Taky jsem tam zjistila, že fakt neumím německy! Při objednávání jídla, místní servírce dost cukal koutek. Jako já se jí vůbec nedivím, šprechtila jsem naposled tak před deseti lety a to jsem v gramatice nedošla dál, než do přítomnýho času. Ale základ je tvářit se sebevědomě, mít nadhled a ten já teda měla! Když jsem viděla výraz manžela, proti kterýmu (mluvícímu pěti jazykama), jsem jazykovej debža, cukal mi koutek taky! Ale vydržela jsem a jsem na sebe pyšná! Brutální výbuch smíchu nás obou, následoval hned venku. 
    Stihla jsem se tam taky přecpat snad všema druhama knedlíků. Byl totiž zrovna Knedlíkovej festival. Zblajzla jsem výbornou klobásu s ještě lepším zelím a několikatery sladký lahůdky.

Stihla jsem i nějaký domácí sladkosti, mňam
    Když jsem na bazéně, po tom všem obžerství, viděla ty vysportovaný těla, věděla jsem jedno. Do hadrů se rvát fakt nechci a zachrání mě jedině nějaký parádní mladistvý boty. Vrásku pod okem mi nikdo neodpáře a začínající stařeckou demenci taky ne. Občas si totiž nemůžu vybavit nějaký základní slova. Ale Skákal pes přes oves umím dokonale a v přebalování jsem rychlejší než blesk. Na víc má noha rozprclá těhotenstvím měla stejně nějakou tu pohodlnou botku dávno v plánu.
    Pořídila jsem si super barevný tenže od Diadory. Parádní na lítačku, na kávičku nebo na honěnou za zdrhacím Vikoušem. A na víc se v nich i člověk po třicítce cití tak o deset let mladší.


                                                               Šprechtění zdar!

4 komentáře:

 1. Takže stařecká demence se začíná objevovat už po třicítce?!?! Óóó´...to neee. Za nějaké tři roky mě to taky čeká :-( :-D
  Jinak, pěkné boty :-). A jak jsem uviděla ty buchty, tak jsem hned začla hledat recept na nějakou s meruňkama, protože jsem dostala celou tašku :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))) A tu meruňkovou buchty či tašku meruněk bych si dala klíďo taky! :)

   Vymazat
 2. :).... hezky jsem se pobavila.... :) A botky dobrýýýýýý! Budeš takříkajíc: frykulín :))) (free cool in)
  Krásný den....Kat....

  OdpovědětVymazat