MILIONOVÁ MÁMA

22. července 2014

Kafe s kámoškou! Drby, řechtačky a taky mobily!


    Nevím, jestli čekáte od kafe s kámoškou něco jinýho než já, ale já čekám pořádnou kecačku a taky řehtačku! Když tam tak sedíme u našeho latéčka, probíráme sebe, vztahy, partnerství, manželství, děti a rodinu, dojdeme vždycky ke stejnýmu závěru. Všude je to stejný, všichni to mají stejný, řeší stejný věci i problémy a že jsme vlastně moc spokojený s tím, co máme, jak máme a že by jsme ani neměnily. Během tohohle drbání stíháme mrkat na svoje mobily, nejen jestli volal manžel v depresi, kde jsou plíny či tričko! Ale občas sledujem i všechny naše facebooky, instagramy a tak něco.  Stejně je tohle všecko takový divný. Lidi lajkujou, sdílí, komentujou a jak říká můj manža, já i tchibuju.
   Moje závislost začala úplně nevinně, když jsem byla poprvé těhule. Od matek, co to stihly rodinu přede mnou jsem zjistila, jak populární pro ně Tchibo je. Co všechno se tam dá koupit, jak kvalitně a výhodně, a tak jsem na něm začala ujíždět taky. Nejenže tam chodím pro kafe, ale máme tak odsud i hračky, hadry, sportovní výbavu, vychytávky do kuchyně a fakt nádherný pyžama. Protože nemám moc času lítat s minilidma do města, využívám nákup přes net. Úplně nejvíc se těším, když ta dva usnou, vezmu si tablet do postele a čučím, co mají nově nebo právě v akci.


   Celou aplikaci jsem si stáhla do tabletu a díky registraci mě pravidelně upozorňuje na akce, slevy, nabídky, poštovné zadara a výhodné 1+1. Pak musím, ale dávat bacha, aby mě neupozorňoval i manžel, že nějak podezřele klesáme na účtu, protože jsem schopná nakoupit tam fakt všechno. S aplikací ještě dost využívám Runtastic, ke stáhnutí taky zadarmo a na běhání je úplně boží. Když už jsem úplně vyfluslá, vidím kolik jsem uběhla, za jak dlouho a třeba kolik řízků jsem spálila. Taková dobrá motivace a na mne tenhle systém celkem funguje.
    Máte nějakou oblíbenou aplikaci? Třeba na úklid, či žehlení... :)
5 komentářů:

 1. Zdravím,

  i když jsem ještě "životem nepolíbená" a bez pořádných zkušeností, s kamarádkou taky probíráme svoje "strasti, je to osvěžující :D. A o Tchibo se pomalinku začínám zajímat, známá tam nakupuje a přivezla mi nedávno krásnou tašku od Tchiba! :)

  Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, :)))). Ještě, že máme kámošky, bez nich by to prostě nešlo a byla by to pořádná nuda. A tašku závidím, dneska se chystám omrknout, co pěknýho v Tchibo slevách mají. Snad něco ulovím. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak závislost na Tchibo mě už asi nějak přešla, ovšem objevila se na podobných věcech z Lidlu. Hračky, oblečení pro dítě, kancelářské potřeby, infračervená lampa (ano, i to jsem si koupila, a zapla za ty 2 roky jednou), a tak dál... Neverending story :-( (nebo spíš :-) ? S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jó, tak to je taky pravda, protože hadříky z Lídlu máme taky. Lampu sice nemám, ale pořídila jsem si tam vaflovač a ten jsem taky použila jednou. Tak už jen tu IČ lampu. :)

   Vymazat
 4. Já jsem dlouhou dobu žila v domnění, že v Tchibu prodávají pouze a jedině kafe, na které jsem čas od času zašla. Ale před nějakou dobou mě kamarádka vyvedla z omylu a tvrdila mi, že tam mají hodně kvalitní oblečení nebo třeba boty, a tak když jsem hledala boty na běhání, tak mě napadlo právě Tchibo. Našla jsem tam krásné a hlavně lehké boty, které nestály moc a jsem s nimi moc spokojená. Ale teďka mají akci na dopravu zdarma, takže se musím od jejich stránek držet sakra daleko, jinak bych byla brzo na mizině :)))

  OdpovědětVymazat